Мінстець: У прикордонному з Росією районі Луганщини працюють 10 українських каналів

У прикордонному з Росією Троїцькому районі Луганщини працює 10 українських телеканалів
Depo.Життя
24 лютого 2016 16:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив радник міністра інформаційної політики з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець за підсумками зустрічі з головою Троїцької районної адміністрації Олександром Івановим, передає depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

За результатами зустрічі з’ясувалося, що в регіоні  вже дивляться близько 10 українських телеканалів, а також і обласне Луганське ТВ, але якість сигналу жителів не задовольняє.

Крім того, як зазначається у повідомленні, громада отримує інформацію виключно з телеканалів та районної газети "Сельская новь", яка останнім часом вдвічі збільшила тираж.  Зараз йдеться про можливість створення в райцентрі свого власного радіо, яке б мало власний час в рамках обласного ефірного радіо "Пульс".

Враховуючи результати моніторингу, 23 лютого Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України прийняла рішення посилити потужність передавальної техніки в Луганській області, зокрема і в Троїцькому районі. Генеральний штаб підтвердив, що посилення  потужності передавальної техніки, у 4 населених пунктах Луганщини, не заважатиме бойовим діям. Після того, як ЛугТРК надасть пропозиції щодо ротації передавачів, Концерном РРТ буде виконано всі необхідні роботи.

Нагадаємо, як повідомляли раніше у Міністерстві інформаційної політики, країни-партнери (США, Польща, Литва, Латвія, Британія) передали Україні 46 передавачів, що дало змогу значно поширити український сигнал в зоні АТО. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя