Мінекономіки моніторить наявність товарів першої необхідності в магазинах

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України моніторить наявність товарів першої необхідності в торговельних мережах
 

Мінекономіки моніторить наявність товарі…
Фото: Taras Vysotskyi/Facebook

Про це повідомив заступник міністра економіки Тарас Висоцький на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Кожні два дні Мінекономіки робить зріз по торговельних мережах та опитує ритейлерів на предмет наявності продуктів харчування та товарів першої необхідності. Для нас є пріоритетом забезпечити комфортний перебіг карантину для українців та гарантувати продовольчу безпеку", – написав Висоцький.

Так, міністерство моніторить наявність наступних товарів: борошно пшеничне вищого ґатунку, хліб пшеничний першого і вищого сортів, хліб житньо-пшеничний, макаронні вироби, крупи гречані, рис, яловичина першої категорії, свинина, сало, птиця, ковбаса варена першого сорту, молоко жирністю 2,5%, сметана жирністю 20%, сир м'який, олія, яйця курячі, цукор-пісок, олія соняшникова, картопля і сіль.

Нагадаємо, сьогодні, 17 березня, Верховна Рада схвалила за основу та в цілому з необхідними техніко-юридичними правками проект закону №3219 про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) . 

Станом на ранок 17 березня від коронавірусу COVID-19 загинуло 7148 людей, кількість заражених зросла до 182 405. 

3 березня в Україні було зафіксовано перший випадок коронавірусу. Його виявили у чоловіка, який приїхав у Чернівецьку область на автомобілі з Румунії, куди він прилетів з Італії. 

12 березня в Україні виявили ще два випадки інфікування коронавірусом, у Житомирській та Чернівецькій областях. 13 березня 71-річна жінка з Житомирської області, хвора на COVID-19, померла.

16 березня в Україні підтвердили ще два випадки захворювання на коронавірус у Чернівецькій області.

Увечері 16 березня коронавірус офіційно зафіксували у столиці у двох людей.

Довідка: 31 грудня 2019 року у китайському місті Ухань в провінції Хубей зафіксували спалах невідомої раніше пневмонії, яка згодом виявилась коронавірусом.

30 січня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах китайського коронавіруса нового типу надзвичайною ситуацією міжнародного значення.

11 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо введення карантину на три тижні в навчальних закладах і заборони на проведення всіх масових заходів, а ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

14 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасову заборону в'їзду в Україну іноземців та закрив міжнародне пасажирське авіасполучення. 

У РНБО закликали громадян України повернутися додому до 17 березня.

16 березня Україна закрила в’їзд на свою територію для іноземців та осіб без громадянства у зв'язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. 

А дізнатися про доступні кредити можна за цим посиланням.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme