UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Медики заявляють, що на коронавірус треба перевіряти всіх людей

У більшості заражених коронавірусом хвороба проходить безсимптомно, а тому необхідно вчасно визначити та ізолювати їх, а також носити маски всім, хто перебуває в зоні ризику

Про це в Facebook пише доцент Медичного університету ім. Альберта Ейнштейна Тіна Голобородько, посилаючись на текст листа професора університету Флоренції Серхіо Романьані, передає Depo.ua

"Важливо поширити доступ до тесту і на тих людей, які схильні до ризику множинних інфекцій, та ізолювати їх, навіть якщо позитивний результат безсимптомний. Дуже важливо, щоб усі схильні до ризику люди носили маску не тільки для захисту себе, а й для інших", – йдеться у висновку дослідження Романьані.

Команда лікарів на чолі з ним проводила тестування близько 3000 тис. жителів невеликого містечка за межами Падуї, одного з перших центрів в Італії, де зафіксували випадки коронавірусу.

Дослідження показало, що у більшості людей із позитивною реакцією на Covid-19 (50-75%) відсутні симптоми хвороби, і втім, вони можуть заражати інших людей.

Ізолюючи "позитивних" пацієнтів лікарі змогли не тільки захистити інших людей від зараження, а й уберегти від розвитку ускладнень, так як показник відновлення серед людей позитивних, але ізольованих, у 60% випадків становив близько восьми днів.

"Фактично, шляхом ізоляції всіх позитивних пацієнтів загальне число хворих зменшилась із 88 до семи (як мінімум, у 10 разів) протягом 7-10 днів", – наголосив Романьані.

За даними італійських медиків, відсоток безсимптомного зараження коронавірусом високий, особливо – серед молоді.

"З урахуванням цих даних ясно, що деякі процедури стримування вимагають перегляду. Вкрай важливо блокувати поширення вірусу, ідентифікувати більшість безсимптомних суб'єктів, і зробити це якомога швидше",  написав професор.

На підставі отриманих даних дослідники вже почали "масове спостереження" по всьому регіону Венето і проведення скринінгу всіх працівників охорони здоров'я, особливо лікарів і медсестер, які перебувають у контакті з пацієнтами, навіть якщо в них немає симптомів.

За словами дослідника, у багатьох країнах фактично уникають тестування персоналу, якщо у тих немає симптомів, і це "дуже небезпечне рішення". В результаті лікарні можуть стати зонами зараження коронавірусом.

Нагадаємо, станом, на 13:23 18 березня понад 200 тис. людей по всьому світу захворіли на коронавірус.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

Читайте також: В Україні карантин через коронавірус: Що відбувається

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme