ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Медики розповіли вже про 13 постраждалих від "п'яного" вибуху в Сумах

П'ятеро осіб, що постраждали внаслідок вибуху біля нічного клуба в Сумах, все ще знаходяться в лікарні. Їхній стан – середньої важкості

Depo.Життя
10 червня 2018 16:19
ФОТО: depo.ua

Про це заявив головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні Володимир Горох, повідомляє Depo.ua з посиланням на УНН.

"Стан середньої важкості у п'яти осіб, які були госпіталізовані. У двох стан задовільний, проте лікарі проводять моніторинг. У семи осіб, що звернулись, можна було констатувати на момент госпіталізації множинні осколкові ураження шкіри обличчя, шиї, черевної порожнини, верхніх та нижніх кінцівок, спини — тобто характерні поранення. Відповідно всі потребували детального огляду щодо наявності осколків, пізніше — додаткових обстежень", — сказав він.

За словами лікаря, спочатку по медичну допомогу звернулось сім людей: один після огляду лікарів був відпущений додому під нагляд амбулаторного хірурга, один — мешканець міста, переведений в п'яту міську лікарню після огляду. П'ять залишились на до обстеження в лікарні — де відповідно зараз вони і перебувають, у різних відділеннях. У всіх — множинні осколкові поранення.

"У однієї з постраждалих — з семи була одна дівчина — була рана віка, їй наложили шви, вона була залишена в відділенні. Один хворий — в торакальному відділенні, оскільки у нього було сильне ураження осколками в області грудної клітини. Один знаходиться в офтальмологічному відділенні, оскільки крім множинних осколкових уражень у нього було також осколкове ураження в області очного яблука. Було проведено операцію — осколок видалений. Ще один хворий — у хірургії з множинними осколковими пораненнями. Так, станом на 14:00 в лікарні знаходиться 5 постраждалих. В жодного з них нема загрози для життя", — зазначив медик.

Нагадаємо, що сьогодні вранці, 10 червня, чоловік, якого не пустили в нічний клуб "Луна" в Сумах, підірвав там гранату.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя