Медики спростували існування вагінального оргазму

Не існує поняття вагінальний оргазм, стверджують автори нового дослідження. На їх думку, жінки стикаються з сексуальними проблемами через розповсюдження цього стійкого міфу

Медики спростували існування вагінальног…

Точка G, вагінальний або кліторальний оргазми - усе це неправильні терміни, які не можна використовувати, пише ДеПо з посиланням на Медикфорум. На думку авторів дослідження, існує тільки один правильний термін для позначення відчуттів, які переживає жінка під час сексу з чоловіками, - це жіночий оргазм в протилежність чоловічому оргазму).

Учені стверджують що жінки не переживають вагінального оргазму під час проникнення. Джерелом приємних відчуттів служить тільки клітор і еректильна тканина, що оточує його. Усі жінки можуть пережити оргазм, якщо їх належним чином стимулюватимуть. Раніше вчені виявили, що розмір і позиція клітора грають істотну роль при жіночому оргазмі. І жінки, які не можуть досягти оргазму, мають маленький клітор, що знаходиться на більшій відстані від піхви.

Саме клітор є головною ерогенною зоною жінок, яку часто називають жіночим пенісом, тому що він зроблений з того ж самого матеріалу що і чоловічий пеніс. Іншими ерогенними зонами є внутрішні губи піхви, цибулини переддвер'я піхви і проміжна, яка містить дві центральних і дев'ять пар периферичних мікротрубочок, оточених розташованими по спіралі мітохондріями (мітохондріальна піхва - vagina mitochondrialis).

Автор дослідження доктор Вінченцо Пуппо, який називає себе сексологом, заявив, що чоловіча еякуляція зовсім не означає закінчення статевого акту для жінок. Дотики і поцілунки повинні тривати і після того, як чоловік відчув оргазм. Тільки в цьому випадку жінка також може пережити приємні відчуття.

Раніше на ДеПо ми писали про 7 забутих ерогенних зон у жінок.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme