Майже кожен другий українець хоче розірвати економічні відносини з окупованим Донбасом

Відносна більшість українців підтримують припинення будь-яких економічних зв’язків з "ДНР" і "ЛНР" (включаючи соціальні виплати, постачання енергоресурсів, закупівлю вугілля тощо) до повного встановлення Україною контролю над цими територіями
Depo.Життя
28 квітня 2016 12:24
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати соціологічного дослідження "Ставлення громадян до ситуації на Донбасі", проведеного "Центром Разумкова", передає depo.ua.

Зокрема, таку позицію висловили 45,9% учасників опитування.

За позбавлення громадянства громадян України, які підтримали російську агресію, анексію Криму, сепаратистські рухи на Сході і Півдні висловились 45,5% учасників дослідження.

Не підтримують ці ідеї близько третини опитаних (33,3% та 34,0%, відповідно).

Ідеї щодо розриву економічних відносин з окупованими територіями та позбавлення громадянства за сепаратизм підтримують абсолютна більшість опитаних у Центральному та Західному регіонах та не підтримують абсолютна чи відносна більшість у решті регіонів.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 25 по 30 березня 2016 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя