Майже кожен другий українець хоче розірвати економічні відносини з окупованим Донбасом

Відносна більшість українців підтримують припинення будь-яких економічних зв’язків з "ДНР" і "ЛНР" (включаючи соціальні виплати, постачання енергоресурсів, закупівлю вугілля тощо) до повного встановлення Україною контролю над цими територіями

Про це свідчать результати соціологічного дослідження "Ставлення громадян до ситуації на Донбасі", проведеного "Центром Разумкова", передає depo.ua.

Зокрема, таку позицію висловили 45,9% учасників опитування.

За позбавлення громадянства громадян України, які підтримали російську агресію, анексію Криму, сепаратистські рухи на Сході і Півдні висловились 45,5% учасників дослідження.

Не підтримують ці ідеї близько третини опитаних (33,3% та 34,0%, відповідно).

Ідеї щодо розриву економічних відносин з окупованими територіями та позбавлення громадянства за сепаратизм підтримують абсолютна більшість опитаних у Центральному та Західному регіонах та не підтримують абсолютна чи відносна більшість у решті регіонів.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 25 по 30 березня 2016 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя