Майже 230 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми

Від торгівлі людьми з 1991 року постраждало майже 230 тисяч українців, з них 70 тисяч – у період 2015-2017 років
 

Про це повідомив голова місії Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентства ООН з питань міграції Ан Нгуйен, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"З 1991 року майже 230 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми. Зокрема, на жаль, дослідження Міжнародної організації з міграції надало нам оцінку, що 70 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми у період 2015-2017 років", – повідомив Нгуйен.

Заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства соціальної політики України Сергій Ніжинський поінформував, що в Україні збільшується кількість звернень по допомогу від цієї категорії громадян.

"Міністерство соціальної політики підвищило ідентифікацію осіб, про яких я казав. Зокрема, у 2018 році звернувся по допомогу 221 громадянин – це на 11, 6 % більше, ніж у 2017 році, – тоді було 198 звернень за допомогою. І це в 2 рази більше, ніж було таких звернень до Мінсоцполітики у 2016 році", – зазначив Ніжинський.

Він поінформував, що наразі Мінсоцполітики встановило статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми, 867 громадяни України. Серед них, зокрема, 333 жінки, 446 чоловіків, а також діти.

За його словами, якщо говорити про види експлуатації, то, 454 особи визнані потерплими внаслідок трудової експлуатації, 221 особа – від сексуальної експлуатації, 57 осіб було втягнуто у жебракування, 10 – від вилучення органів, тощо.

"Коли ми говоримо, у яких же країнах громадяни України потерпають від цього виду злочину, то на першому місці – РФ, на другому – Польща, потім Туреччина, Німеччина, Об'єднані Арабські Емірати, Італія та Китай", – поінформував заступник міністра.

Ніжинський нагадав, що торгівля людьми є на третьому місці у світі за обсягом злочинної діяльності після збуту наркотиків і зброї.

Нагадаємо, на Одещині у рабстві тримали майже 30 жителів Дніпропетровщини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"