Масове отруєння в Iзмаїлі: У лікарні звернулись вже 617 людей

У результаті масового отруєння в Ізмаїлі протягом 16-23 червня до районної лікарні з попереднім діагнозом - гострий гастроентероколіт звернулися 617 людей
Depo.Життя
24 червня 2016 08:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"Протягом 16-23 червня до Ізмаїльської районної лікарні з попереднім діагнозом - гострий гастроентероколіт звернулося 617 осіб, з них 358 дітей) місцевих мешканців м. Ізмаїл та села Броска Ізмаїльського району", - заявили в ДСНС.

Cтаном на 7 годину ранку 24 червня в медичних закладах міста перебуває 188 осіб, з них 118 дітей. Вже виписано 429 людей, в тому числі 240 дітей.

Нагадаємо, 18 червня в місті Ізмаїл Одеської області ввели надзвичайний стан у зв'язку з масовим отруєнням людей кишково-вірусною інфекцією. За фактом порушення санітарних норм поліція відкрила кримінальне провадження, а прикордонники розпочали охорону водойм з роз'ясненням людям щодо заборони купання.

У СЕС заявили, що причиною отруєнь в місті стала біологічна кишкова паличка у воді.

Водночас у МОЗ зазначили, що причиною отруєння людей стало потрапляння відходів із вбиралень будинків приватного сектору до міської водогінної мережі унаслідок підтоплення через сильні зливи.