Маккейн пропонує створити "підвищену загрозу" для російських літаків у Сирії

Сенатор заявив, що Асад і Путін створюють такі умови в Сирії, які дозволять їм диктувати умови світу
Depo.Життя
5 жовтня 2016 08:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua  з посиланням на Wall Street Journal

Республіканський сенатор Джон Маккейн запропонував США та їх союзникам в Сирії змусити сирійські військові повітряні сили припинити польоти та вжити заходів щодо створення "підвищеної загрози" для російських літаків на фоні зростаючого обурення з приводу невибіркових бомбардувань Алеппо російською і сирійською авіацією.

 Голова комітету Сенату з питань збройних сил Маккейн заявив, що будь-який альтернативний підхід до подій в Сирії має розпочатися з припинення польотів військових літаків сирійського президента Башара Асада.

"США і їх партнери по коаліції повинні оголосити ультиматум Асаду: припиніть польоти або ви втратите свої літаки. При цьому вони повинні бути готові довести справу до кінця, - пише Маккейн. - Якщо Росія продовжить невиборчі бомбардування, ми повинні чітко дати зрозуміти, що ми вживемо заходів, які створять підвищену загрозу для її літаків ".

Сенатор назвав рішення адміністрації Барака Обами про припинення переговорів з Росією "безглуздим".

"Асад і Путін створюють військові реалії на місцях в Сирії, які дозволять їм диктувати умови світу, забезпечені кривавою бійнею, - попередив Маккейн. - Вони винищують сирійські угруповання, яких підтримує коаліція, безжально вбили величезну кількість мирних жителів, зміцнили владу сирійського режиму і навіть завдали удару по гуманітарному конвою ООН. Ніяких наслідків за все це для них не настав ".

На думку сенатора, "прийшов час для нової стратегії, включаючи необхідний військовий компонент, яка може досягти цієї більш реалістичною мети".Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя