Мадонна на суді з приводу сина вимагала заарештувати екс-чоловіка

Засідання суду у справі Рокко Річі відбулося 2 березня у Нью-Йорку
Depo.Життя
3 березня 2016 09:59
ФОТО: depo.ua
Мадонна на суді з приводу сина вимагала заарештувати екс-чоловіка
Мадонна на суді з приводу сина вимагала заарештувати екс-чоловіка

В ході судового слухання юридична команда Мадонни зажадала, щоб екс-коханого артистки, відомого режисера Гая Річі, заарештували за неповагу до суду, оскільки він повинен був привезти Рокко до Нью-Йорка для вирішення спору, але не виконав цієї вимоги, повідомляє depo.ua з посиланням на "Сплетник".

Однак суддя Дебора Каплан заявила, що вона не видасть ордер на його арешт:

"Обидві сторони самі сприяли тому, що про конфлікт в родині стало відомо громадськості. Рокко цього не хотів. Він хотів, щоб питання, що стосуються його та його сім'ї, вирішувалися в приватному порядку".

Адвокат, що представляє інтереси Рокко і призначений судом, повідомив, що його клієнт в даний час знаходиться в стані невизначеності, але продовжити навчання він має намір в Лондоні.

Адвокат також зазначив, що для Рокко цей непростий час, але він не впадає у відчай і сподівається, що в результаті все налагодиться, вирішення проблеми буде знайдено.

Відомо, що Мадонна і Гай Річі, незважаючи на те, що обидва налаштовані дуже войовничо, погодилися скласти договір з майже 30 пунктів, що стосуються опіки та виховання Рокко. Правда, підписані документи так і не були, оскільки Медж збентежило кілька моментів: зокрема один з пунктів говорить, що вона повинна дозволити молодшому синові Девіду Банді, якого співачка усиновила в шлюбі з Річі, приїхати в гості до Рокко в Лондон.

Також Річі попросив суд скасувати наказ, що вимагає повернути Рокко в Нью-Йорк, але Каплан відмовила в проханні.

Суддя Верховного суду Нью-Йорка закликала Мадонну та її колишнього чоловіка Гая Річі дійти згоди, щоб, нарешті, покласти край їх битві за 15-річного сина Рокко. Крім того, служитель закону наполіг на тому, що знаменитості повинні перестати тиснути на підлітка.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя