Лоліта розповіла Осадчій про "непорозуміння" з Кримом і свою "єб*бельність"

Російська співачка Лоліта вважає, що Крим не було анексовано, просто сталося "непорозуміння"
Depo.Життя
18 липня 2016 11:35
ФОТО: depo.ua

Як зазначає depo.ua, про це Лоліта розповіла Катерині Осадчій в програмі "Світське життя". 

"Між нами є люди, які мають назву "уряд", вони ділять великі гроші. Вони нас сварять і ми повинні розмовляти про те, що хтось у когось щось вкрав. (...) В мене є причини не називати Крим, який повернувся до Росії, анексією, тому що у нього ніхто не вкладав. Як жили там українці, росіяни, євреї, татаро-монголи і інші, так і живуть. Я ненавиджу слово "анексія", слово "війна". Для себе вирішила це називати це "непорозумінням" з великої літери", - сказала співачка.

Також Лоліта прокоментувала реакцію агресивних російських ватників на її поїздку до Латвії, на фестиваль Лайми Вайкуле "Рандеву".

"Нас зараз назвали зрадниками Росії, зрадниками батьківщини. Мене назвали фашисткою за те, що я народилася на Західній Україні. Сьогодні мене назвали повією, яка повинна покинути Росію. Це з боку Росії. Я сказала: "Хлопці, якщо в 52 роки назвали мене повією, значить, я ще єб....на, слава Богу", - зазначила співачка.

Нагадаємо, багато росіян вважає, що їх співвітчизники мали бойкотувати поїздки до Латвії, через те, що країна визнала персонами нон-грата Кобзона, Газманова і Валерію. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя