Лікування злоякісних пухлин: чому люди вибирають Ізраїль

Медичний туризм - це свого роду феномен, який став популярним у багатьох країнах світу. Він базується на організації медичного обслуговування людей за межами їх постійного перебування. Пацієнти, яких називають "медичними туристами", можуть їздити в медустанови як всередині країни, так і за її межі. Часто медичні туристи підходять до лікування комплексно, поєднуючи його з відпочинком на курортах і в оздоровчих центрах
 

Лікування саркоми м'яких тканин в Ізраїлі

 

Клініки цієї країни славляться високою ефективністю лікування. За даними сервісу https://ru.bookimed.com/clinics/country=israel/illness=sarkoma/, для лікування злоякісних мягкотканних пухлин лікарі клінік Ізраїлю застосовують хірургію, променеву терапію і медикаментозне лікування. Доктора медичного центру ім. Сураскі, що увійшли в ТОП-5 кращих лікарів світу за версією журналу Forbes, також застосовують кріохірургію (заморозку пухлини за допомогою рідкого азоту).

 

Звання "Самий оснащений госпіталь Середнього Сходу" належать клініці Ассута - кожні два роки установа оновлює медобладнання. А в клініці ім. Хаїма-Шиба, що співпрацює з онкоцентру ім. М. Д. Андерсона (США), діє спеціальна програма по догляду за пацієнтами, яка полягає в роботі з психологами. Це покращує емоційний стан пацієнтів, дозволяє легше переносити лікування і швидше видужувати.

 

 

У чому секрет медицини Ізраїлю?

 

Влада Ізраїлю, зокрема, Міністерство охорони здоров'я, роблять великий внесок в розвиток медичного туризму. У 2018 році ізраїльський парламент затвердив закон про регулювання медичного туризму в країні. Так, за даними Міністерства туризму, щорічно в країну приїжджають близько 30 000 пацієнтів з-за кордону.

 

Лікувальні установи країни зосереджують зусилля на якісній і точній діагностиці за допомогою сучасної матеріально-технічної бази. Крім цього, в країні проводиться велика кількість наукових досліджень в галузі онкології.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна