Lauffer Group підвищує зарплату на харківських підприємствах

З 1 листопада 2016 року заробітна плата співробітників Хлібозаводу "Салтівський", який входить до складу Lauffer Group, збільшується на 20%
Depo.Життя
28 жовтня 2016 15:54
ФОТО: depo.ua

Підвищення рівня заробітної плати торкнеться не тільки працівників, зайнятих безпосередньо у виробництві ХБІ, але і співробітників логістики, дистрибуції, адміністрації.

Таким чином, розмір середньої заробітної плати на підприємстві для працівників, зайнятих у виробництві, складе 4 500 грн, в залежності від кваліфікації та графіка роботи конкретного співробітника.

"Підвищення заробітних плат співробітникам - один із стратегічних пріоритетів Lauffer Group, - говорить керівник Lauffer Bakery Віталій Балихін. - З ініціативи мажоритарного акціонера Lauffer Group Олександра Лещинського розроблені програми, спрямовані на поліпшення умов праці працівників компанії і конкурентну заробітну плату. Сьогодні наша мета - зробити все підприємства Lauffer Group більш ефективними, з гідним рівнем оплати праці і якісною системою мотивації. Це дозволить зберігати досвідчених співробітників і залучати молоді кадри, що позитивно відіб'ється на господарську діяльність підприємств в цілому. В майбутньому планується підвищення рівня заробітної плати на всіх підприємствах компанії".

Важливо, що завдяки зростанню заробітної плати співробітників підприємств Lauffer Group також збільшаться відрахування до місцевих бюджетів.

"Підвищення заробітної плати стало можливим завдяки ефективним управлінським рішенням, а також збільшення маржинальність деяких видів продукції підприємства, - зазначив керівник Lauffer Bakery в Харківському регіоні Володимир Гудима. - Колектив Хлібозаводу "Салтівський" сприйняв майбутню значну надбавку до своїх зарплат з натхненням".

Також в рамках програми по поліпшенню умов праці на підприємствах Lauffer Group активно відновлюються і оновлюються соціально-побутові об'єкти. Так, нещодавно на харківському хлібзаводі відкрили їдальню для співробітників. Крім того, на підприємстві постійно діють програми корпоративно-соціальної відповідальності.

"У нинішніх економічних умовах хлібопекарське підприємство, яке без дотацій з державного бюджету, без будь-яких пільг чи преференцій не тільки проводить модернізацію виробничих потужностей, але і знаходить можливості для істотного підвищення заробітної плати своїм працівникам, має стати прикладом для всіх інших роботодавців і профспілкових організацій хлібопекарської галузі України", - резюмує голова Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей Анатолій Тельних.

Сьогодні на харківських підприємствах Lauffer Group працюють близько 1200 осіб. Збільшення заробітної плати на хлібозаводі "Салтівський" підвищить фінансову і соціальну захищеність працівників підприємства.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Україна