Куди поїхати під час війни в Україні

Звичний ритм сучасного українця змінився через повномасштабну війну. Багато планів було порушено, але люди адаптувалися, особливо у сфері туризму. Якщо хтось не хоче вирушати в подорожі за кордон, або просто не має такої можливості, чи вдасться непогано відпочити і всередині країни? Так, звичайно. Мальовничі місця є в багатьох куточках і потрібно лише туди дістатися

Куди поїхати під час війни в Україні…

Проблем із транспортом не виникне, адже крім особистого автомобіля можна скористатися поїздом чи автобусом. Заздалегідь перевірте доступність квитків на поїзд, щоб була можливість спланувати маршрут. Там же вдасться виконати бронювання, сплатити квиток та отримати його на електронну пошту.

Величні Карпати

Це серця Заходу України, куди стікаються усі туристи. Неймовірної краси гори та річки, таємнича тиша, природа та фауна. Одні з найкрасивіших місць – це Яремче, Ворохта та курорт Буковель. Взимку тут можна покататися на лижах і сноубордах, або піднятися у гори на підйомнику.

Старовинне місто Тустань та скелі Довбуша привернуть увагу тих, хто цікавиться історією. Якщо захочеться підкорити нові вершини, можна піти на Говерлу або Піп-Іван. У багатьох курортах є піші екскурсії, які займають кілька годин.

Міський туризм

Серед найбезпечніших міст можна зустріти ще й найкрасивіші та найвеличніші варіанти – Львів, Кам'янець-Подільський та Чернівці. Стовідсотковий варіант для відвідування у Львові – Площа Ринок. Це справжнє середньовічне місце, яке доповнює сучасний шарм кафе та вуличних художників. Раніше тут організовувалися народні гуляння. Палац Потоцьких вважається чудовим будинком у стилі класицизму. Сьогодні він доступний для туристів. Внутрішнє оздоблення доповнено ліпниною, мармуровими та позолоченими прикрасами.

У Кам'янці-Подільському основною пам'яткою є старий замок. Це грандіозна споруда, де сьогодні відбуваються різні фестивалі, зйомки та інші заходи. Олександро-Невський собор – ще одна унікальна прикраса міста. Фантастичні бані красиво переливаються в променях сонця.

Чернівці славляться своїм Національним університетом імені Юрія Федьковича. Тут є кілька залів: блакитний, червоний та мармуровий, оформлені у відповідних кольорах. На території є церква та дендрарій. Міська ратуша розташована на центральній площі. Це велика будівля у висоту 50 метрів, що має внутрішній дворик із фонтаном. Вірменська церква збудована у 19 столітті і сьогодні є класичним прикладом готичного стилю. Також тут розташований органний зал, де іноді даються концерти.

Відпочинок за кордоном

Українці все одно продовжують подорожувати світом. Влітку актуальними напрямками є Болгарія, Греція, Туреччина, при цьому поїздки організовані автобусом. Також є тури до Європи, зокрема, Польща, Німеччина, Франція, Італія та близьке зарубіжжя. Останні варіанти відпочинку дозволять ознайомитись з визначними пам'ятками у різних містах Європи, а також вивчити культуру різних народів.

Безпека та оформлення документів

При поїздці закордон потрібно підготувати біометричний паспорт та зробити страховий поліс. За паспортом можна перебувати в країнах Європи 3 місяці протягом 6 місяців. У разі внутрішнього туризму необхідно подбати про безпеку і заздалегідь дізнатися, де у місті бомбосховища чи укриття. Можливо, деякі об'єкти культури та пам'ятки поміняли графік роботи у воєнний час, і цю інформацію також слід уточнити, щоб не їхати даремно.
 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme