Кримськотатарскі активісти щомісяця пікетуватимуть посольство Росії у Києві

25-го числа кожного місяця, в той день, коли пропав член Виконавчої ради Світового конгресу кримських татар Ервін Ібрагімов, українські та кримськотатарські активісти мають намір пікетувати посольство Росії у Києві
Depo.Життя
29 липня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "Громадського Радіо" повідомила активістка "Крим-SOS»" Євгенія Андріюк, передає depo.ua.

"Важливо постійно про це говорити. Чи буде це мати ефект зараз чи потім, важливо, щоб ті люди, які зараз при владі на Росії, ті, хто є чиновниками в Криму знали, що винні будуть покарані", - сказала Андріюк.

Також, за словами активістки, правозахисні організації на постійній основі звертаються в міжнародні інстанції з інформацією про порушення прав людини в Криму.

"По Ервіну ми подавали інформацію спецдоповідачу ООН з насильницьких зникнень. Далі вони в конфіденційному порядку спілкуються з державою. Можливо, далі ми або наші колеги за згодою сімей будемо подавати справи до Європейського суду", - повідомила активістка.

Нагадаємо, акція на підтримку Ервіна Ібрагімова відбулася 27 липня в 11:00 під Посольством Росії. Під час акції виступали координатор громадської організації "Крим-SOS" Таміла Ташева, колишній політв'язень Геннадій Афанасьєв і представник Меджлісу кримськотатарського народу Різа Шевкієв.

Нагадаємо також, вранці, 25 травня, стало відомо про зникнення члена Виконавчої ради Світового конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Пізніше в мережі з'явилося відео з камери спостереження, на якому видно, як Ібрагімова затримують люди в формі. З тих пір про його долю нічого не відомо.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя