Кримський суд заарештував рахунки компанії Курченка

У окупованому Криму заарештували 49,4 млн рублів (близько 650 тисяч доларів) ЗАТ "Компанія Нафтотрейдинг" Сергія Курченка, яка володіє в Криму близько 40 АЗС
Depo.Життя
19 лютого 2016 15:45
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в рішенні суду від 15 лютого, передає depo.ua з посиланням на Ліга.net.

Арешт накладено за позовом про стягнення заборгованості ТОВ Фірма ТЕС, якою володіє великий кримський підприємець, колишній глава захопленого "Чорноморнафтогазу" Сергій Бейм.

При цьому, в тексті рішення суду йдеться, що ЗАТ Компанія Нафтотрейдинг вже не здійснює діяльність в окупованому Криму.

"Необхідно відзначити, що згідно з довідки УМВС Росії по місту Сімферополю, відповідач (Компанія Нафтотрейдинг, - Ред.) діяльність не здійснює, однак, до нього пред'явлені вимоги про стягнення грошових коштів на великі суми", - наголошується в документі.

Вимоги про арешт активів ЗАТ Компанія Нафтотрейдинг, суд відхилив.

Крім ТОВ Фірма ТЕС, претензії до Курченка має також Російський національний комерційний банк, що працює в окупованому Криму і належить Россімуществу.

Банк з лютого намагається стягнути з російських компаній, пов'язаних з Курченком понад 26 млн рублів (близько 340 тисяч доларів) кредитного боргу, говориться в ще одному рішенні суду від 11 лютого.

Як забезпечувальний захід банк просив суд заарештувати активи Компанії Нафтотрейдинг, ТОВ Торговий дім Нефтегаз (Москва), Ойлсервис Трейд (Москва), Афан-Голд (Москва), ЗАТ Компанія Крим Ойл (Крим).

Всі зазначені компанії пов'язані з Курченком і займаються торгівлею паливом в Росії і на окупованому півострові.

Арбітражний суд окупованого Криму відхилив вимоги Російського національного комерційного банку про арешт активів, призначивши наступне засідання на початок березня.

Раніше повідомлялося, що на території, підконтрольній бойовикам "ДНР", завели "справу" у відношенні однієї зі структур, афілійованих із бізнесменом Сергієм Курченком. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя