Кримські татари сформували "батальйон смертників"

На кордоні Херсона з окупованим Кримом формується збройний підрозділ, бійці якого називають себе "батальйоном смертників"
Depo.Життя
7 квітня 2016 09:35
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю  "Крим.Реалії" повідомив народний депутат, уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, передає depo.ua.

 "Зараз на кордоні Херсона та Криму ми формуємо свій озброєний підрозділ, батальйон. Основним завданням цього батальйону, звичайно, не буде збройний опір. Бійці батальйону, в першу чергу, будуть охороняти кордон, посилювати українську присутність в Херсонському регіоні", - розповів Джемілєв.

"Але не виключається, що якщо в Криму розпочнуться якісь криваві речі, етнічні чистки, то цей батальйон, мабуть, буде приходити на допомогу своїм співвітчизникам, чого б це їм не коштувало. Тому вони називають себе "батальйоном смертників", - додав він.

При цьому національний лідер кримських татар наголосив на принципах ненасильства. "Єдиний наш інструмент - це неприйняття окупантів і збір інформації, доведення до відома світової спільноти", - зазначив він.

Нагадаємо, у березні цього року у складі Національної гвардії планувалось сформувати кримськотатарський батальйон з 560 осібМета його створення - звільнення Криму від окупантів.

й

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя