ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кримські окупанти взялися за активістів Українського центру

Підконтрольна Кремлю прокуратура Криму викликала для перевірки представників Українського культурного центру, а також прийшла з перевіркою в бібліотеку Сімферополя, де активісти проводили свої заходи

Depo.Життя
24 лютого 2018 15:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила представниця центру Ольга Павленко, передає Depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"Співробітники прокуратури перевіряють бібліотеку, де ми займалися вишиванням. Уявіть, тільки вишиванням!" – зазначила Павленко.

Крім того, активісти розповіли, що друкарні відмовляються друкувати газету, яку видає центр, посилаючись на листи від правоохоронних органів Росії, де газета "Кримський терен" українською мовою називається "екстремістським матеріалом".

Нагадаємо, за даними Amnesty International, окупаційна влада на Донбасі і в Криму чинить тиск на своїх опонентів і продовжує незаконне їх ув'язнення.

В Amnesty International заявили, що в тимчасово окупованому Росією Криму "влада" посилює репресії проти кримських татар.

Довідка: Активісти Українського культурного центру в Криму 26 серпня минулого року презентували перший експериментальний випуск видання "Кримський Терен" українською та російською мовами.

У першому випуску була опублікована інструкція для вступу до вищих навчальних закладів материкової України, матеріал про блокування інтернет-ЗМІ в Криму, фрагменти останнього слова у суді кримського політв'язня Володимира Балуха, а також історичне дослідження.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя