Коцюбинчани подякували Оксані Білозір за участь в об’єднанні громади

Мешканці селища Коцюбинське на Київщині подякували народному депутатові України, відомій артистці Оксані Білозір за участь в об’єднанні громади
Depo.Життя
30 червня 2016 11:06
ФОТО: depo.ua
Коцюбинчани подякували Оксані Білозір за участь в об’єднанні громади
Коцюбинчани подякували Оксані Білозір за участь в об’єднанні громади

Про це люди пишуть на своїх сторінках у соцмережах, діляться з журналістами та відправляють звернення пані Білозір.

"Візит надзвичайної людини, справжньої українки Оксани Білозір у Коцюбинське 28 червня об’єднав коцюбинчан в одну дружну громаду, яка прагне, щоб селище розвивалося і ставало з року в рік тільки кращим. Ми дуже цінуємо людей, які несуть саме таку енергетику: миру, добра, віри в Україну і в самого себе. Громада Коцюбинського завжди рада приймати у себе в гостях Оксану Білозір і кожного, хто бажає нам злагоди та розвитку", – кажуть коцюбинчани.

Коцюбинчани подякували Оксані Білозір за участь в об’єднанні громади - фото 1

Оксана Білозір – незвичайна постать в українській культурі, політиці і громадській діяльності. За 40 років роботи на сцені Оксана Володимирівна не виконала жодної російськомовної пісні. Вона дипломат і волонтер національного масштабу – врятувала з полону 300 українських військових.

На запрошення мешканців Коцюбинського Оксана Білозір відвідала селище 28 червня – на 20-ту річницю прийняття Конституції України. В цей день у Коцюбинському відкривали оновлений після реконструкції парк. Оксана Білозір разом з коцюбинчанами виконана гімн України. Подію відвідали сотні мешканців селища Коцюбинське. Серед них – громадські активісти, вчителі, лікарі, пенсіонери, школярі, студенти, молоді мами і багато дітей.

Як відомо, Оксана Білозір – соратниця та близький друг Президента України. Вона підтримує і в черговий раз озвучила прагнення Петра Порошенка створити в Україні сильні громади на місцях, які отримають можливості розвивати свої населені пункти.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя