Коронавірус. Історія третя

Їй зараз п‘ять, ну добре, майже шість років. У неї є тато і мама, дві бабусі, дід і ще маса знайомих. А ще вона блондинка і найкращий подарунок для неї той, що рожевого кольору

Вадим Денисенко
політолог
Коронавірус. Історія третя…

Досі її найкращими моментами в житті було катання на кониках, спагетті в Будапешті і, звичайно ж, кіт, якого вона тягає за хвіст, коли потрапляє до баби.

ЇЇ найгіршими моментами в житті був град, лікарня в яку потрапив тато минулої зими і сварка з двоюрідною сестрою.

В її планах є школа, в яку вона має йти восени, поїздка на море влітку і, напевне, це все. Про якісь інші речі вона плани поки не складає.

Про коронавірус вона дізналася в той день, коли тато приніс два пакети туалетного паперу. Тато зайшов додому, передав мамі пакети і сказав: "Тепер ми точно зможемо спокійно ходити в туалет". Вона втрутилася в дорослу розмову і спитала: "Тату, а ти що, переживав, коли ходив раніше до туалету?". Вона досі ніколи не помічала, що тато тривожиться, коли ходить в туалет, тому, коли тато не дав їй чіткої відповіді, вона підійшла до мами і сказала: "Може й мені треба переживати, коли тато ходить в туалет?".

Мама заспокоїла її і сказала, що тато переживає не через туалет, а через коронавірус, таку невідому досі хворобу, через яку люди мають носити маски, купувати в магазині багато їжі, часто мити руки і мати в запасі багато туалетного паперу.

"Ну це логічно, - глибокодумно сказала вона, - адже, якщо ти багато їси, то й багато ходиш до туалету, а після туалету завжди треба мити руки".

На другий день тато приніс ще два великі пакети туалетного паперу. Вона вже не питала в нього навіщо так багато, але не втрималася і запитала: "Тату, я знаю, що від коронавірусу рятують маски, багато їжі, туалетний папір і миття рук. Але ось мені цікаво: може є такі іграшки, які допомагають побороти коронавірус?". Тато подивився на неї і сказав: "На жаль, зараз ідуть дослідження і тому всі магазини іграшок закрили". Вона нічого не зрозуміла з цієї фрази і спитала у мами: "Ма, якщо ідуть дослідження в магазинах, то може ті іграшки, які ви мені купили вже заразні і я можу захворіти?". Не зважаючи на всі запевнення мами, що іграшки не хворі, вони цілий вечір міряли їм всім температуру. А зранку вона прокинулася і змусила маму мити руки і лапи всім іграшкам. Так пройшов день.

На вечір тато приніс дві пачки туалетного паперу і мама спитала: "Може пора зупинитися", але тато нічого не відповів, бо був добряче п’яний. І не відповів він не тому, що йому не хотілося говорити, а тому, що що питання мами звучало в його ситуації якось двояко, бо воно могло стосуватися як алкоголю, так і туалетного паперу. А тому він просто пішов спати.

На другий день, коли тато пішов на роботу, а вона прокинулася, мама сказала, що вночі зібрала всі іграшки і перемила їх повністю, тому сьогодні можна не мити їхні руки-лапи. Дівчинка трохи недовірливо подивилася на маму і спитала, а що ж вони будуть робити? Мама відповіла: "Щось придумаємо".

Спочатку вони варили їсти, потім з’їздили подивитися на коней, бо кататися в карантин заборонено, а потім, коли вони повернулися додому, мама сказала: "Ми будемо будувати фортецю з туалетного паперу і проведемо туалетнопаперні бої". Вони розірвали всі шість пакетів паперу і почали будувати замок. Потім вони випробовували його на міць і кидали рулонами паперу в стіни цього замку, а потім вирішили влаштувати дуель і кидалися одна в одну. І саме за цим заняттям їх застав тато, який прийшов тверезим і без туалетного паперу.

Тато зняв черевики, помив руки, взяв її на руки і сів з нею на крісло. Обличчя в нього було сумне і він сказав одночасно дитині і мамі: "Туалетний папір – це не іграшка, ним балуватися не можна". "Тату, сказала вона, але ж раніше ти казав, що не можна гратися лише хлібом". "Правильно, - сказав він, - в коронавірус, туалетний папір – це майже, як хліб, тому ним не балуються".

Мама поцілувала тата в лоб. Жара не було. Він просто трохи здурів

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme