Кому і навіщо потрібні UI/UX курси в Україні (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Портал онлайн навчання дизайну та програмування Mobios дасть відповідь: кому саме потрібні курси UI/UX

User Experience (UX) дослівно перекладається як "досвід користувача". Інакше кажучи, UX позначає враження, яке отримує відвідувач після роботи з інтрефейсом. Він повинен бути інтуїтивно зрозумілим, щоб поставлені цілі були досягнуті максимально швидко.

User Interface (А UI) — в перекладі "призначений для користувача інтерфейс" — позначає фізичні характеристики інтерфейсу. Тобто кольори, читабельність тексту, розмір клікабельних кнопок та ін.

В Інтернеті повно інтерфейсів, якими неможливо користуватися: щось "заїдає", щось ріже очі, а щось банально дратує. Кожен зможе пригадати пару-трійку сайтів або мобільних додатків, які хотілося закрити ще до моменту стовідсоткового завантаження. Цілком можливо, що ідея інтерфейсу народжувалася болісно, а над реалізацією працювала ціла команда професіоналів. Тільки ось середньостатистичному користувачеві від цього легше не стало. Для того щоб всі старання не були марними, варто повчитися тому, як зробити додаток з самою хитромудрої концепцією зручним, корисним та захоплюючим. У цьому допоможуть розібратися курси UI/UX.

Кому і навіщо потрібні UI/UX курси?

Тож кому знадобляться курси? Наша програма буде корисною для:

  • UI-дизайнерів, які хочуть робити не тільки красиво, але ще й корисно, зручно, зрозуміло.
  • UX-дизайнерів, які хочуть розвиватися та добре орієнтуватися в веб-трендах. Як початківцям, так і тим, у кого вже є досвід, але кому хотілося б систематизувати вивчене, завчене, протестоване.
  • Тим, хто хотів би освоїти нову професію, піти з офісу, щоб розпочати дійсно багато заробляти

Курси ui/ux-дизайну в Києві здебільшого побудовані на практичних заняттях. Кожен учень зможе виконувати в процесі навчання реальні проекти. Програма також включає теоретичний блок занять.

Чого навчають на курсах?

Як мінімум тому, в чому повинен орієнтуватися кваліфікований UX-дизайнер:

  • Інформаційній архітектурі.
  • Проектуванні взаємодії.
  • Графічному дизайні.
  • Правильному контент-наповненні ресурсу.

Однак важливо не тільки орієнтуватися, але ще і знати, як це все вбудувати в структуру створюваного продукту. Не проблема, якщо Ви перебуваєте не в великому місті. Саме для цих цілей на базі школи відкрито курси ui/ux-дизайну онлайн. В процесі навчання студент під керівництвом професіонала створить ідею майбутнього проекту, розробить сценарій та пропише персонажів. Далі складається структура кожної сторінки, розробляється схема "пересування" сайтом, додатком. При цьому дуже докладно розписується шлях переходу між окремими частинами бажаного ресурсу. Потім безпосередньо створюється концепція інтерфейсу. Окремо візуалізується кожна сторінка. Завершальним етапом стане створення макета для подальшої реалізації. Навчання проводять викладачі-практики, які контролюють кожен етап навчання.

Курси UI/UX в Одесі дозволяють студенту:

  1. Навчитися застосовувати різні інструменти, а також уміло їх підбирати в залежності від поставленої мети.
  2. Досконально розібратися в основних методиках створення інтерфейсу.
  3. Продумано формувати завдання проекту та цілі, які мають бути реалізовані.
  4. Створювати прототипи інтерфейсу, а також тестувати їх на предмет виявлення недоліків.

На відміну від інших курсів, ми даємо можливість студентам попрацювати в команді в умовах жорстких дедлайнів. Курси по веб-дизайну в Одесі допоможуть отримати практичний досвід, який в майбутньому допоможе швидше зрозуміти суть професії або ж подивитися на знайомі речі під більш креативним кутом.

Для того щоб засвідчити те, що ви пройшли курс, ми надаємо сертифікат. Однак лише за умови відвідування 80% занять. Адже ми дбаємо про власний імідж і про те, наскільки ефективно навчаємо. Виконаний під час занять проект ви зможете додати в портфоліо, що в майбутньому дозволить швидше знайти роботу.

Автор: Школа IT-технологій Mobios

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme