Командування 53-ї мехбригади на п'ять діб посадили на "губу"

Миколаївський районний суд Миколаївської області визнав винними у недбалому ставленні до служби начальника штабу – першого заступника командира батальйону 53-ї окремої механізованої бригади і заступника командира цього ж батальйону з тилу та призначив їм покарання у виді арешту терміном 5 діб з утриманням на гауптвахті
Depo.Життя
24 лютого 2016 21:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу військової прокуратури Південного регіону України.

На розгляді в суді перебувають ще 8 протоколів про адміністративні правопорушення, вчинені командирами різного рівня – від батальйонної ланки до заступників командувача оперативного командування «Схід».

Нагадаємо, бійців 53-ї окремої механізованої бригади, які перебувають на полігоні "Широкий лан", вдень 8 лютого вирушили пішки до Миколаєва, щоб поскаржитися військовому прокурору на умови проходження служби.

Військовослужбовці заявили, що сплять у дірявих наметах, практично на снігу, їм ніде помитися, з їжі у наявності тільки сухий пайок.

9 лютого військовий прокурор Миколаївського гарнізону Олександр Кит заявив, що розпочато перевірку умов, в яких перебувають бійці 53-ї бригади на полігоні "Широкий лан".


Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя