Командир каже, що доброволець повісився через Ніцше

У Володимиро-Волинську (Волинська область) військовослужбовець строкової служби Назар Баценко повісився черех філософію Ніцше
Depo.Життя
17 травня 2016 18:35
ФОТО: depo.ua

Про це розповів  командир військової частини Микола Андрощук, передає depo.ua з посиланням на "Громадське радіо".

"Самогубство чистої води. Людина займалася, цікавилася… як це називається… переселенням душ… Тому що він з двохсот солдат був найкращим, підготовленим, ніс службу на особливому об’єкті", - сказав Андрощук.

Хлопець, за словами командира, три дні тому приїхав з відпустки. В тому приміщенні, де Назара повішеним знайшов його друг, на час трагедії більше нікого не було, зазначає командир Микола Андрощук:

"Там двоповерхова будівля. Він сидів на першому поверсі біля входу, а цей (ред. — Назар Баценко), був на другому поверсі, в комп’ютері щось робив. Дивиться, довго нема. Піднімається, і він вже…".

У військовій частині Володимира-Волинського наголошують, що це режимне приміщення, потрапити стороннім людям туди не так просто.

Командир припускає, що вчинок хлопця пов’язаний з його захопленнями філософією Ніцше:

"Батько так сказав, що він був у відпустці і захопився Ніцше. А, знаєте, Ніцше якщо читати, то в нього дуже багато негативу, який підводить до такого", - заявив він.

Наразі даний факт розслідує поліція. Також власне розслідування проводять і військові.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя