Кольченка тримають в інформаційному вакуумі, – адвокат

Українець Олександр Кольченко, який разом з Олегом Сенцовим був ув'язнений на Росії за звинуваченням у тероризмі, не має доступу до підписки на новини
Depo.Життя
12 липня 2016 13:08
ФОТО: depo.ua

Як написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" журналіст Антон Наумлюк, про це заявила його адвокат Світлана Сидоркіна після відвідування Кольченко в колонії, передає depo.ua.

"Він там в інформаційному вакуумі, виявляється до нього не приходить підписка, і він не знає всіх новин, тому чекає листів. Радий за Гену Афанасьєва та Савченко, сумує з приводу того, що немає можливості спілкуватися з Олегом Сенцовим, звичайно сумує за всіма друзями, рідними і близькими", – процитував він слова Сидоркіної.

Крім того, за її словами, Кольченко довго не приносили листи, а 30 червня принесли всі разом.

Також Сидоркіна підтвердила, що кримчанину Кольченку пропонували отримати російське громадянство, проте, за її словами, не тиснули на нього в цьому питанні.

Консул України поки що Кольченка не відвідував.

Нагадаємо, режисер Олег Сенцов, був засуджений судом Росії до 20 років колонії за звинуваченням в "організації терактів в Криму". 10 років позбавлення волі отримав його імовірний спільник Олександр Кольченко.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя