Китайські роботи взяли участь у груповій церемонії одруження

Механізми вітали гостей весілля, розносили вина і закуски, запалювали свічки і виголошували тости
Depo.Життя
25 січня 2016 08:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

Китайські роботи "виходять в люди" з цехів промислових підприємств, де вони з'єднували деталі та агрегати машин, щоб взяти участь у з'єднанні людських доль.

Як пише в понеділок газета "Чжунго жибао", днями роботи прийняли участь у груповій церемонії одруження в місті Шеньян - адміністративному центрі провінції Ляонін на північному сході КНР.

Кумедні людиноподібні пристрої вітали гостей весілля, розносили вина і закуски, запалювали свічки і навіть виголошували тости на честь наречених, розповідаючи цікаві історії з їхнього попереднього життя і пророкуючи світле майбутнє.

Оскільки роботи оголошували тільки приємні для слуху відомості і нічого зайвого, на відміну від людей, зазвичай провідних подібні торжества, не бовкнули, наречені були вельми задоволені.

Втім, чогось несподіваного вони почути не могли - і механізми, і всі п'ять пар молодят трудяться в одній і тій же компанії, що займається розробкою і виробництвом роботів і автоматів, так що частково весілля можна вважати рекламною акцією.

Керівництво компанії не виключає, що в найближчому майбутньому на потік можуть бути поставлені пристрої, які будуть виконувати функції працівників установ по реєстрації шлюбів та інших актів цивільного стану.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя