Кіт Флінт про пристрасть і хижака у собі : Кліпи і цитати вокаліста The Prodigy

Лідер The Prodigy Кіт Флінт помер на 50-му році життя

Музиканта знайшли мертвим в своєму будинку в Данмоу в графстві Ессекс. За попередніми свідченнями поліції, Флінт помер ненасильницькою смертю. 

Depo.ua зібрав яскраві кліпи і цитати музиканта. 

"Я вірю, що є певний набір правил етики, яким завжди треба слідувати. Я завжди хотів писати хорошу музику, чудові треки і робити чудові шоу. Це - те, що робить нас групою насправді. Я маю на увазі, що, звичайно, є зміни, група розвивається, але по суті своїй залишається незмінною. Вважаю, що це так і повинно бути: адже якщо ти як гурт занадто довго у пошуку - це означає, що ти просто не знаєш, хто ти такий. Змінюючись занадто сильно, ти перестаєш бути самим собою"

"Ми не будуємо планів на майбутнє. Щойно ти заморочуєшся тим, що знаходиться поза твоєю владою, ти втрачаєш контроль над тим, що відбувається прямо зараз"


"Я - щось середнє між придворним блазнем і втікачем із психушки. Іноді я описую свій внутрішній світ як коридор у будинку: вам здається, що ви вже увійшли всередину, але насправді завжди є ще одні двері до мене. І там я сиджу і чекаю, як хижак, щоб порвати вас на шматки, щойно ви туди зайдете. Просто нахр*н розірву на шматки"


"Я тут не для того, щоб змінити світ. Але я думаю, що поки ти тут, ти повинен жити з пристрастю. Зараз всім на все начхати, чи не так? Всі лише хочуть займатися чимось таким, чим займаюся я, але мені пощастило - саме у мене є така робота"


"Ми робимо те, що робимо, тому що нам це пасує"


 

"Коли люди починають говорити, що тобі робити, ти відчуваєш себе, як м'ясо. У мене ніколи не було персонального менеджера. Я завжди сам піклувався про себе. Вдягав себе, говорив від свого імені. Саме тому я лишився собою"

Довідка.  У перші роки існування The Prodigy Флінт був танцівником, і лише у 1996-му проявив себе як вокаліст. 

Після синглів Firestarter та Breathe фактично став обличчям гурту. 

Експериментував з деякими соло- і сайд-проектами, зокрема FLINT і СLEVER BRAINS FRYIN'. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook