Кількість мігрантів в ЄС перевищила населення Кіпру та Мальти

Кількість прохачів притулку в країнах Європейського Союзу, які очікують на рішення щодо своїх запитів, вже перевищила сукупне населення Кіпру і Мальти

Про це йдеться у звіті американського дослідження Pew Gloabal, повідомляє Depo.ua із посиланням на EUobserver.

Понад 1,1 мільйона з 2,2 мільйона людей, які шукали притулку в ЄС і асоційованих країнах Норвегії та Швейцарії в 2015 і 2016 роках, як і раніше не знають, чи зможуть вони отримати його.

Щонайменше 250 тис. із 550 тис. людей, які звернулись про надання притулку цього року, також не мають рішення щодо свого статусу.

Ті, хто очікує на рішення, як правило, живуть у відремонтованих школах, готелях або аеропортах. Вони мають їжу та медичну допомогу, але переважна більшість не має доходу чи права працювати.

Також повідомляється, що близько 100 тис. людей, заявки яких були відхилені, втекли до Європи та живуть нелегально.

Більшість мігрантів, які все ще чекають на рішення про надання притулку, прибули з Афганістану (240 тис.), Іраку (130 тис.), Сирії (130 тис.), Албанії (75 тис.), Косово (50 тис.), Ірану (45 тис.), Пакистану (45 тис.) та Нігерії (40 тис.).

Вони прибули до ЄС через Грецію та Італію, але в більшості своїй зверталися за притулком до Німеччини, Угорщини та Швеції.

Найбільші шанси отримати швидке та позитивне рішення мають сирійці. Люди з Албанії, Афганістану, Косова, Сербії, Ірану, Іраку, Росії та Пакистану, найімовірніше, будуть тривалий час очікувати на рішення.

Відзначається, що Німеччина досить швидко розглядає заявки (в середньому 7 місяців), незважаючи на те, що їй доводиться мати справу з найбільшою кількістю заявників.

Людям у Норвегії та Швеції, як правило, доводилося чекати близько року. В Іспанії деяким мігрантам довелося чекати 18 місяців.

Найгірша ситуація в Угорщині та Греції, де 94% і 90% заявників відповідно 2015 та 2016 років, все чекали на рішення станом на кінець минулого року.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme