Про дитинство, дружин і дітей: Хто такі Порошенко та Зеленський поза політикою та бізнесом

Характер та життєві цінності можуть серйозно впливати на прийняття суспільно-вагомих рішень.  Але якими людьми є учасники другого туру президентських виборів - Володимир Зеленський та Петро Порошенко...

Depo.ua зібрав цитати про особисте з інтерв'ю політиків.  

ПРО ДИТИНСТВО

В. З.: "Школа - це мій прекрасний, неповторний і унікальний час. На жаль, не можу згадати якихось каверзних історій, пов'язаних з цим безтурботним часом. Ми, як і багато учнів, збігали з уроків і косили від занять з фізкультури"

"Дуже любив англійську мову і математику, особливо алгебру. Ці дисципліни давалися мені найлегше"

П. П.: "З сьомого-восьмого класу я вже був лідер всієї школи, і якщо десь щось в школі траплялося, всі знали ... Я не знаю чому, всі йшли відразу до Порошенка"

"Я ніколи не робив уроки, прийшовши зі школи. Іноді вранці, іноді пізно ввечері, а іноді взагалі їх не робив. А в старших класах я користувався дарованим вчителями привілеєм не робити домашні завдання з фізики та інших точних наук. Якщо я відповідав предмет на уроці, то домашнє завдання вже не робив. І дуже дорожив цим привілеєм"

ПРО КОХАННЯ

В. З.: У мене ніколи не було проблем з дівчатами. А тут раптом такий  міцний орішок! Мені було цікаво завойовувати Олену, а вже після почуття переросли в любов"

"Я люблю свою сім'ю і завжди любив. Але дорожу зараз кожним моментом, кожним днем, кожною зустріччю. Це мої найближчі люди. Це я зрозумів саме завдяки політичним перегонам. І цими ковтками повітря я дуже дорожу"

П. П.: "В 17 років вперше зустрів Марину. Через 2 тижні зізнався в любові. Через місяць покликав заміж. Бо раніше 18 - не дозволяли. Подзвонив додому. Мама дуже зраділа словами "ой лишенько". Сказав: "Мама, ти її побачиш - усе зрозумієш". Ми у шлюбі 35 років. І коли я іду до ікони на ранкову молитву, дякую Господу, щоб послав мені таку Марину"

"Сім'я - це любов. Я люблю дружину, наші стосунки абсолютно щирі. На відміну від більшості сімей інших політиків, де багато награного: на публіці говорять про сімейні цінності, а в житті такі кульбіти - в Голлівуді не побачиш"

ПРО ДІТЕЙ

В. З.: "Діти - це взагалі унікальна подія в житті людини! Дивлюся на них і розумію: вони чисті в помислах, вчинках, часом у своєму наївному лукавстві, якого набагато менше, ніж у нас дорослих. Вони хочуть бути вільними ..."

П. П.: "Діти мене лише радують. Як так виходить? Часом і політика, іноді бізнес і зрідка дружба завдають ударів, звідки не чекаєш. У таких ситуаціях головний оплот для мене - це сім'я, батько, діти. Не хочу бути банальним, але коли приходжу додому, то заряджаюся від них доброю і сильною енергією. Після цього мене не можуть збити з пантелику якісь технології, чорний піар та інше"

ПРО ЧАС НА РОБОТУ

В. З.: "Я так само, як і раніше, працюю без вихідних, але вже не роблю це цілодобово. У мене є друга половина життя - сім'я. І нехай я не приділяю їй часу стільки, скільки це роблять інші, але я намагаюся це робити. Як і раніше, я сплю п'ять-шість годин, просто ті три години, що залишаються від сну, я віддаю не робота, а сім'ї"

П. П.: "Кожну свою копійку я заробив потом і кров'ю. Це означає пахати по 18-20 годин на добу. І мені абсолютно не приносить задоволення марнувати життя. Ті, хто мене добре знають, можуть підтвердити, що для мене це нормальний режим роботи"

ПРО ДОЗВІЛЛЯ

В.З.: "Зранку (у вихідні) ми з сином любимо дивитися мультики. Він щось пояснює, а я із задоволенням слухаю і поринаю в тему. Дуже комфортний стан, преданабіозний - коли немає жодних глобальних проблем, не треба напружувати мозок. У такі моменти розумію, що життя вдалося. Трошки відпочину - і їду на роботу. У мене субота та неділя - теж робочі дні, тільки починаються пізніше"

"Я затятий кіноман. Не можу назвати один-єдиний улюблений фільм, їх багато. Є такі, які я дивився кілька разів. Наприклад, "Людина дощу" Баррі Левінсона, "Хрещений батько" Френсіса Форда Копполи, "Одного разу в Америці" Серджіо Леоне і "Пролітаючи над гніздом зозулі" Мілоша Формана!

П. П.: "Все дуже банально. Я сплю 24 години. Тоді намагаюся реабілітуватися перед своєю дружиною і дітьми, які мене майже не бачать. Моя сім’я для мене дуже важлива"

"Я непогано розбираюся у живописі. До того ж у мене дружина займається цим достатньо професійно. У неї друга вища освіта - мистецтвознавець, і вона достатньо фундаментально знайома з цим питанням. Я їй навіть радив написати книжку з мистецтвознавства. У нас є кілька цікавих картин. Айвазовський, наприклад"

У матеріалі використані цитати з інтерв'ю для "Газети по-українськи",  німецького Focus, "Факты", ТСН, tv.ua, liga.net, Viva!Obozrevatel.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна