Катерині Кириленко загрожує кримінальна відповідальність

Дружині віце-прем'єра України з гуманітарних питань Катерині Кириленко загрожує кримінальна відповідальність за підробку документів
Depo.Життя
8 лютого 2016 17:31
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомила доктор філософських наук, професор, Тетяна Пархоменко.

За її словами, у дисертації з педагогічних наук обов'язково має вказуватись експериментальна база дослідження. В авторефераті Кириленко  нічого не зазначено, а в дисертації на сторінці 18 написано наступне, що дослідно-експериментальна робота проводилась на базі КНУКІМ, Академії керівних кадрів культури і мистецтв, Луганської державної академії культури і мистецтв, Харківської державної академії культури, Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника і Рівненського державного гуманітарного університету  - це експериментальна база, тобто там працювала Кириленко для  для своєї майбутньої дисертації.

"А тепер довідки про впровадження. Довідки чомусь надійшли від дещо іншої кількості вишів, про які ніби-то згадувала Кириленко і дещо іншої номенклатури. Приміром, з цієї експериментальної бази не надійшло довідок про впровадження  із Академії керівних кадрів культури і мистецтв, Харківської державної академії культури, Національного університету ім. Драгоманова, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, проте замість цього надали, тобто з не зазначених - Чернігівський національний педагогічний університет ім. Шевченка  і Національний політехнічний університет, які не рахувалися в експериментальній базі дисертації",- наголосила Пархоменко.

Також вона додала, що ці довідки підтверджують, там проводилася робота. 

"Довідка, яку надала в.о ректора Луганської  академії культури і мистецтв Ольга Бігус, вона видана 26.01.2015 року, у ній зазначено, що у 2013 -2015 роках у Луганській державній академії культури і мистецтв проходила апробація науково-методичних матеріалів Кириленко К.М., зокрема підручник з навчальної дисципліни "Культура і Наука". Я вже не кажу, що у 2013-2014 роках Бігус не була в.о. ректора цієї установи, адже ця академія знаходилась у місті Луганськ, і Бігус не мала жодного уявлення, що читалося тим студентам, адже призначена вона була лише восени 2014 року  наказом міністра культури Нищука",- додала Пархоменко.

Вона звернула увагу, що всі ці довідки видані або в січні або на початку лютого 2015 року, а підручник виданий 2015 року, а презентація відбулась на початку квітня.

"І навіть, якщо цей підручник було видано вже в січні, то використати його у навчальному процесі, у січні - на початку лютого, фізично неможливо, адже в цей час у студентів або канікули, або сесія, або початок практики, якщо йдеться про студентів 5 курсу. Це є ознакою вже не адміністративного порушення, а кваліфікаційною ознакою злочину, який підпадає під норму частину 2, 3 ст. 358 ККУ (підробка документів та інших предметів). Таким чином, я хочу зазначити, що ми маємо справу не лише з плагіатом, а з карним злочином, який вчинила група осіб, адже люди підписували ці фальшиві довідки, але бенефіціаром цього всього стала Катерина Кириленко, яка скористалася цими довідками, аби вийти і захистити так звану докторську дисертацію", - підсумувала Пархоменко.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя