Італійський художник Millo показав справжню любов у Києві

Італійський стріт-артист Millo, один із учасників фестивалю Mural Social Club, прикрасив 9-поверхову будівлю у Києві фрескою, присвячену любові
Depo.Життя
25 липня 2016 18:01
ФОТО: depo.ua

Адреса– Вербицького, 8.

"Робота, яку я створив в Києві, має назву Love Runs the World ("Любов керує світом"). Це – послання миру та любові у районі міста, для якого характерні кілометри блокових будинків. Хтось може сказати, що даний мурал – маленька квітка у бетоні, але саме багато квітів створюють сад", – зазначив Millo.

Італійський художник Millo показав справжню любов у Києві - фото 1

Італійський художник Франческо Камілло Джорджі, відомий як Millo, створює широкомасштабні фрески, які зображують дружніх мешканців міста. Автор використовує чорно-білі лінії із вкрапленнями яскравих кольорів, включає елементи архітектури у свої багатоповерхові мурали. Millo – учасник багатьох арт-фестивалів, у тому числі: Muraliza у Португалії, Vilnius Street Art у Литві, Heerlen Фрески в Нідерландах, Sbagha Bagha в Марокко та багато інших. Його роботи виставлялися у Лондоні, Ріо-де-Жанейро, Чикаго, Мілані, Римі, Флоренції та багатьох містах.

Італійський художник Millo показав справжню любов у Києві - фото 2

Нагадаємо, фестиваль сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club 2016 з 12 травня по 30 липня проходить в Україні. В рамках масштабного арт-івенту більше 30 художників з усього світу створюють 30 муралів та кілька інсталяцій в Києві, Одесі, Чернігові.

Організатором фестивалю виступив благодійний фонд Sky Art Foundation та його засновник Дмитро Палієнко, куратори проекту – Олег Соснов та Юлія Островська.

Серед зірок світового стріт-арту, які приймають участь у проекті: Li-Hill, Rodrigo Branco, Fintan Magee, Borondo, Fikos Antonios, Marat Morik, Millo, Agostino Iacurci та багато інших. Серед українських стріт-артистів – Aec Interesni Kazki, Роман Мінін, Сергій Радкевич, Саша Корбан.

Проект реалізується за сприяння районних та міських адміністрацій та волонтерських організацій Києва, Чернігова, Одеси.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: