Ілон Маск поділився амбітним планом колонізації Марсу

Засновник SpaceX Ілон Маск планує поселити на Марсі мільйон людей, щоб "врятувати людство від неминучої загибелі"
Depo.Життя
28 вересня 2016 06:15
ФОТО: depo.ua
Ілон Маск поділився амбітним планом колонізації Марсу
Ілон Маск поділився амбітним планом колонізації Марсу

Про це Маск заявив на Міжнародному астрономічному конгресі, передає depo.uaз посиланням на Slon.ru.

"Ми з'ясовуємо, як взяти вас на Марс і побудувати самопідтримуване місто, щоб стати по-справжньому міжпланетним видом", - сказав Маск.

Засновник SpaceX пояснив, що колонізація займе 40-100 років, за які буде здійснено 10 тисяч польотів. При використанні традиційних методів вартість перельоту на Марс складе $10 млрд на людину. Маск заявив, що потрібно знизити вартість поїздки, щоб "якомога більше людей хотіли переїхати".

"Нам слід виходити з більш реалістичних цифр, наприклад з урахуванням середньої вартості будинку, яка в США становить $200 тисяч", - пояснив винахідник.

Маск пояснив, що ранній Марс був схожий на Землю, тому вчені зможуть вирощувати на планеті рослини, стискаючи атмосферу.

На конгресі була також представлена модель корабля. Він використовує 42 двигуни, його довжина - 77,5 метрів, діаметр - 12 метрів. Засновник SpaceX запевнив, що один корабель вмістить 100 осіб, разом з їхнім багажем і витратними матеріалами.

SpaceX вже успішно випробувала двигун для міжпланетних подорожей.

Кожна ракета буде відправлятися в космос один раз в 26 місяців, перша з них доставить на Марс завод з виробництва палива, який буде розширюватися вже на планеті.

Перший космічний корабель, за планами винахідника, буде побудований протягом чотирьох років. При цьому до 2035 року до Марса можна буде дістатися за 80 днів.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя