Хто дав акредитацію Рамзі на теракти в Парижі

Як і в будь-якій іншій історії, де йдеться про конфлікт інтересів, в історії з оприлюдненням бази імен журналістів, що отримували акредитацію в ОРЛДО, правий агент Малдер: the truth is out there
Depo.Життя
12 травня 2016 13:48
ФОТО: depo.ua
Хто дав акредитацію Рамзі на теракти в Парижі
Хто дав акредитацію Рамзі на теракти в Парижі

Але ображені борці за об'єктивність, певно, проґавили сюжет, що став світовою сенсацією аж... 2 травня. Ім'я Said Ramzi вам щось говорить? Як гадаєте, аби провести півроку серед "Воїнів Аллаха", що готували теракт у Парижі, він отримав акредитацію в прес-службі ІДІЛ? А дозвіл на зйомки прихованою камерою впродовж усього цього часу брав? Чи йому гарантували безпеку вповноважені терористи?

Між тим можна з упевненістю сказати, що страхували його саме французькі спецслужби. Угруповання, до речі, схоже, знешкоджено - не без допомоги пана Рамзі. Чи вийшов у нього об'єктивний репортаж після цього? Почитайте/подивіться самі його розповіді. Тут наведу лише одну цитату з інтерв'ю АFP: "Моєю метою було зрозуміти, що коїться в їхніх головах".

От тільки одна неприємна деталь: Саїд Рамзі - це псевдо. Особа репортера ще довго лишатиметься невідомою. Скільки жерців об'єктивності готові на таку жертву?

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя