Холлі Беррі зізналася, що через скандал навколо "Оскара"у неї крається серце

Акторка Холлі Беррі, яка виборола "Оскар", нарешті прокоментувала скандал щодо цьогорічних номінацій, куди потрапили лише білошкірі зірки

Актриса зізналася, що те, що відбувається в сучасній кіноіндустрії, крає їй серце. На її думку, фільми, які породжує Голлівуд, не несуть людям правди, пише depo.ua з посиланням на "People".

Як згадує Беррі, коли в 2001-му році вона отримала "Оскар" за фільм "Бал монстрів", у своїй промові вона сказала, що ця подія "відкрила двері" для людей різних рас.

"Я вірила в це кожною кісточкою мого тіла, в те, що стануться зміни, бо ці двері, цей бар'єр було зламано", - запевнила зірка.

"І тепер я сиджу тут, майже 15 років по тому, і розумію, що жодна кольорова жінка так і увійшла в ці двері, і від цього мені крається серце. Крається, бо я думала, що та подія була чимось більшим за мене саму. Крається серце, бо я починаю думати, що не була. Може, і не була. Але я відчайдушно відчувала, що була", - зізналася Холлі.

Як вважає Беррі, існує проблема, значно ширша за "надто білий" "Оскар". Справа в тім, що кіно не показує правди про те, наскільки люди з різним кольором шкіри є частиною культури Америки.

"Насправді річ у правді. Як на творцях фільмів, як на акторах на нас лежить відповідальність говорити правду. А фільми, які виходять із Голлівуду, я вважаю, неправдиві", - наголосила актриса.

Як зазначає видання, з часів перемоги Беррі на "Оскар" номінувалися лише троє її темношкірих колег: Габурі Сідібе за фільм "Скарб", Віола Девіс за стрічку "Прислуга" та Квевенженей Волліс за роль у драмі "Звірі дикого Півдня".

Холлі Беррі зізналася, що через скандал навколо "Оскара"у неї крається серце - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя