Харківські чиновники ставили на лічильник РАГСи (ФОТО)

У Харкові були затримані чиновники Головного територіального управління юстиції, які вимагали від своїх підлеглих щомісячну "дань" в розмірі 1,5 тис. грн
Depo.Життя
8 липня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

"Чиновники систематично отримували гроші від своїх підлеглих - начальників міських і районних відділів реєстрації актів цивільного стану - за непроведення перевірок їх діяльності і не звільнення з роботи. Вимагачі встановили місячну таксу в 1500 гривень з кожного працівника", - повідомляє СБУ.

Як стало відомо, злочинну схему організували в.о. заступника начальника ГТУЮ в Харківській області Дмитро Волик і його підлегла - начальник відділу держреєстрації актів цивільного стану Лілія Грицай.

Харківські чиновники ставили на лічильник РАГСи (ФОТО) - фото 1

Харківські чиновники ставили на лічильник РАГСи (ФОТО) - фото 2

Погрожуючи звільненнями та перевірками, чиновники змушували керівників районних РАГСів щомісяця передавати їм зазначену суму. Після отримання чергового хабара, Лілія Грицай була затримана у своєму службовому кабінеті співробітниками СБУ і нацполіціі.

Лілія Грицай пропрацювала в системі реєстрації актів цивільного стану близько 30 років, останні 10 років - на керівних посадах.

Харківські чиновники ставили на лічильник РАГСи (ФОТО) - фото 3

На місцевих форумах неодноразово піднімалася тема корупції в Центральному харківському РАГСі, яким з 2006 року керувала Лілія Грицай. Дмитро Волик працює в системі органів юстиції 4 роки.

Крім того, як повідомляють наші джерела, в даний момент чиновники намагаються "зам'яти" справу, використовуючи багаторічні зв'язки в системі юстиції та судах.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя