Гриневич анонсувала у школах уроки з підприємництва та фінансової грамотності

Новопризначений міністр освіти Лілія Гриневич в ефірі анонсувала перехід всіх шкіл на 12 років навчання і нові предмети в програмі
Depo.Життя
15 квітня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Громадське.

Зокрема, в шкільній програмі можуть з'явитися фінансова грамотність та підприємництво. На думку Гриневич, українським школам потрібно новий зміст освіти та нові цілі загальної середньої освіти.

"Нашим дітям потрібна не тільки якась сума знань, повинен бути і перелік компетентностей, який узгоджений в Європейському союзі. Серед цих них, крім зрозумілих нам володіння мовами - рідною та іноземною, інформаційними технологіями, математикою, природознавством, є і підприємництво, фінансова грамотність, вміння працювати в команді ", - говорить міністр.

Але, щоб усім цим опанувати, потрібен додатковий рік навчання. Він буде впроваджуватися не відразу, а поступово - міністерство оприлюднить план впровадження реформи.

Нагадаємо, з вересня цього року на базі Національного університету "Львівська Політехніка" стартує бакалаврська програма "Інтернет речей" (IoT). Це абсолютно нова спеціальність на кафедрі "Комп'ютеризовані системи автоматики" з новими предметами і практикою в IT-компаніях.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя