Greenpeace назвав "найбрудніших" автовиробників

Автомобілі викидають в атмосферу дев'ять відсотків парникових газів

Про це йдеться у доповіді міжнародної екологічної організації Greenpeace, опублікованій на її офіційному сайті, передає Depo.ua.

У дослідженні автори посилаються на вивчення впливу на екологію Землі продукції 12 найбільших автоконцернів.

За результатами дослідження Greenpeace склала антирейтинг "шкідливих" автовиробників, лідером якого став Volkswagen (582 мільйони тонн еквівалента CO₂).

За ним ідуть Renault-Nissan (577 мільйонів), Toyota (562 мільйони), General Motors (530 мільйонів), Hyundai-Kia (401 млн).

Замикають список BMW, Daimler і Suzuki з показниками 132, 161 і 164 мільйони тонн еквівалента Co.

Також автори дослідження зазначили, що автомобільна галузь "не хоче йти правильною екологічною дорогою", і автовиробників зовсім не хвилюють проблеми навколишнього середовища.

Щоб вирішити проблеми планети, в Greenpeace запропонували повністю відмовитися від звичних автомобілів на викопному паливі до 2028 року і повністю перейти на екологічно чисті машини.

Нагадаємо, німецький автоконцерн Volkswagen опинився в центрі скандалу в 2015 році, коли американські регулятори з'ясували, що VW свідомо перекручував дані про шкідливі вихлопи в атмосферу. У січні 2017 року компанія прийшла до згоди з приводу компенсацій канадським автовласникам, а влітку того ж року уклала подібну угоду в США. Німецька промислова і торгова палата оцінює пов'язані з "дизельгейтом" втрати в €500 млн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook