ГПУ направила до суду 18 обвинувачень щодо силовиків-зрадників

Військова прокуратура Центрального регіону України протягом 2016 року направила до суду 18 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях щодо дезертирства і державної зради
Depo.Життя
6 червня 2016 14:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

Так, військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно командира військової частини А1656, дислокованої у місті Севастополь, полковника С.Дубінцева.

За даними прокуратури, він свідомо зрадив Військовій присязі та добровільно перейшов на службу до Збройних Сил Росії.

Зазначений зрадник, віддаючи наказ підлеглим військовослужбовцям не чинити будь-якого опору військам, фактично передав військову частину з майном, технікою та зброєю військам країни – агресора. Судовий розгляд справи триває.

Печерський райсуд Києва надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього першого заступника начальника управління Кримського територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України – начальника штабу, полковника С. Гайдаржийського.

За даними прокуратури, зазначений дезертир перейшов на бік Росії в період збройного конфлікту та надав представникам внутрішніх військ МВС РФ допомогу у захопленні військових об’єктів внутрішніх військ МВС України.

За вказані протиправні дії зрадника призначено на посаду командира однієї з бригад ВВ МВС РФ та присвоєно йому військове звання "генерал-майор".

"Органи військової прокуратури Центрального регіону продовжують вживати заходів, спрямованих на забезпечення притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, які зрадили український народ та перейшли на сторону військового агресора", – повідомили в ГПУ.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя