Google випустив нову версію Android

Компанія Google зробила доступною для завантаження розробниками превью-версію своєї нової мобільної операційної системи Android N
Depo.Життя
10 березня 2016 23:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Lenta.ru.

Серед нововведень, доданих в прошивку - покращений енергозберігаючий режим Doze, який тепер активізується не тільки при статичному положенні пристрою, але і при виключенні його дисплея, змінена панель повідомлень з можливістю швидкої відповіді на вхідні повідомлення і запуск двох додатків на одному екрані. Остання функція, втім, вже була реалізована в деяких оболонках Android сторонніх виробників.

Прев'ю-версія Android N також дозволяє розробникам експериментувати з незакріпленими додатками, які можна вільно переміщати по дисплею. Крім того, у Google заявляють, що допрацювали комплекс алгоритмів Project Svelte, що дозволяє системі працювати швидше на пристроях зі слабкими технічними характеристиками.

Вихід Android N став сюрпризом для користувачів і розробників, оскільки зазвичай компанія Google анонсує програмні оновлення в травні в рамках конференції Google I/O.

Android N - робоча назва нової операційної системи. За неофіційною інформацією, фінальна версія буде випущена під брендом Android Nutella.

На поточний момент актуальною загальнодоступною версією мобільної ОС є Android Marshmallow, раніше відома як Android M.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Google, Android