Гламурне життя няні багатіїв: приватні літаки, розкішні вілли та інші пільги

27-річна австралійка Філіппа Крістіан, яка працює нянею у знаменитостей, веде гламурний спосіб життя
Depo.Життя
28 грудня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua
Гламурне життя няні багатіїв: приватні літаки, розкішні вілли та інші пільги
Гламурне життя няні багатіїв: приватні літаки, розкішні вілли та інші пільги

Дівчина літає тільки приватними літаками, живе на розкішних віллах та у палацах, повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Нянька класу А Філіппа Крістіан, яка працює у королівських родинах та родинах багатіїв та зірок. розповіла британському таблоїду про переваги своєї роботи. 

Гламурне життя няні багатіїв: приватні літаки, розкішні вілли та інші пільги  - фото 1

Філіппа доглядала дітей зірок кіно та спорту, користуючись можливістю проживання у палаці в Індії та на приватних островах. Жінка розповідає, що, звісно, існує багато табу для тих, хто працює в заможних та відомих родинах, але й привілеїв багато.

Філіппа згадує, що дуже часто вона не знала, куди полетить ввечері чи вранці, адже багатії не ділилися з нею планами заздалегідь чи просто змінювали їх дуже кардинально. Але жінка у захваті від того, що вона весь час подорожує, адже сама такої можливості подорожувати світом вона ніколи б не мала.

Географія подорожей няні вражає: окрім європейських країн за короткий проміжок часу няня відвідала ОАЕ, Америку, Індію, Багамські та інші екзотичні острови.

Гламурне життя няні багатіїв: приватні літаки, розкішні вілли та інші пільги  - фото 2

Одного разу няня побувала на розкішній віллі в Італії, розміри якої вражають. За словами Філіппи, вона так і не побачила, де закінчується територія величезного маєтку. 

Гламурне життя няні багатіїв: приватні літаки, розкішні вілли та інші пільги  - фото 3

Щоправда, є деякі нюанси роботи нянею класу А, які можуть відвернути молодих дівчат від цієї посади. Окрім перельотів приватними літаками з обслуговуванням у стилі лакшері, є комендантська година, яку кожна родина встановлює на свій вибір, відсутність особистого життя у нянь та табу на обговорення родини, в якій вона працює.

Гламурне життя няні багатіїв: приватні літаки, розкішні вілли та інші пільги  - фото 4

ФОТО: The Daily Mail

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя