Гафт: Чорні і білі списки України - нісенітниця

Російський актор Валентин Гафт, якого Мінкульт заніс до чорного списку російських артистів заявив, що в жодному подібному переліку значитися не хоче
Depo.Життя
25 грудня 2015 10:56
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, на цьому актор акцентував на коментарі "Комсомольській правді"

"Ваші чорні і білі списки - нісенітниця! Зрозумійте, я не "чорна" людина і не "біла". Я світла людина! Бажаю всім тільки добра і щастя. Мені набридло чути все те, що мені приписують. Те, що я когось засмутив, коли сказав про "чорні" списки - мені це все так набридло! Не хочу належати ні "чорним", ні "білим". Я хочу до своїх власних списків - в них я впевнений. І ще раз повторюся - нікому не бажаю зла і не хочу, щоб мені його бажали. Я бажаю всім вам і всім нам тільки миру і щастя і люблю вас так само, як люблю себе (...) Хочу, щоб Україна і Росія були в "білих" списках по відношенню один до одного", - прокоментував актор.

Нагадаємо, раніше Гафта Мінкульт зачислив до білого списку. Але актор негативно висловився щодо існування подібних списків в Україні.

"Хай у мене вільний в'їзд на Україну, я не збираюся туди їхати. Вже краще запишіть мене в "чорний список". У цьому списку сьогодні цікавіше", - наголосив Гафт.

Вчора ж Кириленко додав до "чорного списку" ще 26 артистів з Росії, серед яких виявився і Гафт. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя