Ford планує випуск електричної версії культового пікапа

Американська компанія Ford розробляє повністю електричний пікап легендарної серії Ford F-150, прем'єра якої відбулася в далекому 1975 році

Про це повідомив голова підрозділу глобальних продажів Ford Джим Фарлі під час спілкування з журналістами, передає Depo.ua із посиланням на ITC.

Він зазначив, що на додачу до існуючої ДВЗ-версії пікапа компанія випустить гібридний варіант, а потім і повністю електричний Ford F-150.

Зазначається, що робота над гібридною версією ведеться з 2015 року, проте електромобіль буде абсолютно окремим проектом, а не просто злегка модифікованим гібридом.

Терміни виходу на ринок також поки не обговорюються, проте йдеться про найближчі 2-3 роки.

Нагадаємо, на початку минулого року Ford оголосив про збільшення інвестицій у розвиток електромобілів із 4,5 млрд доларів до 11 млрд доларів і плани випустити шість нових електромобілів вже до 2022 року.

Довідка: На американському ринку пікапи Ford F-150 є одними з найбільш популярних і відомих засобів пересування (на них припадає третина всіх продажів Ford в США), так що не дивно, що виробник вирішив запропонувати варіант, який приверне молодих і відповідальних користувачів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна