Фітнес для обличчя: боремося зі зморшками

Догляд за шкірою обличчя та повік давно став необхідною косметичною процедурою для дам усіх віків, але зрадницькі зморшки не знищити одними кремами

Фітнес для обличчя: боремося зі зморшкам…

ДеПо підкаже 10 вправ «фейсбілдінгу», заснованих на чергуванні напруги і розслаблення різних груп м'язів обличчя, які допоможуть домогтися вражаючого ефекту.

1. Обережно кладемо пальці на внутрішні кінчики брів на переніссі. Придавлюємо шкіру, але дуже легко, щоб тиск був рівномірним і м'яким. Продовжуючи натискати, намагаємося зрушити брови до перенісся. Розслабляємо шкіру, але пальці не прибираємо. Таке подолання опору тренує шкіру на переніссі і дозволяє уникнути зморщок і складок від гніву або насуплення.

2. Розташовуємо три пальці обох рук на лобі, так, щоб безіменні пальці лежали над бровами. Знову злегка натискаємо на шкіру. Повільно піднімаємо брови, відчуваючи, як долається опір. Пам'ятайте, що натискання повинне бути рівномірним і слабким.

3. Подушечками вказівних пальців притримуємо шкіру біля зовнішніх куточків очей, злегка натискаючи на них. Дуже важливо, щоб тиснули на шкіру саме подушечки пальців, причому всією поверхнею. Шкіра біля очей особливо ніжна і тонка, тут важливо не перестаратися. Долаючи напругу, максимально піднімаємо верхні повіки очей. Потім кладемо пальці на внутрішні куточки очей і повторюємо цю ж вправу.

4. Наступну вправу можна проробляти кілька разів на день самостійно, окремо від решти комплексу, оскільки вона не тільки тримає м'язи в тонусі, але і відмінно розслаблює очі. Отже, спина пряма, голову тримаємо рівно, без нахилів. Якнайширше відкриваємо рот, піднімаємо погляд вгору, ніби розглядаючи стелю, і часто моргаємо протягом півхвилини.

5. Лице розслаблене, губи зімкнуті, але не стиснуті. Кладемо подушечки середніх пальців на кутки роту і притискаємо їх. Надавлюємо сильніше, ніж на куточки очей або лоб, в порівнянні з ними шкіра в носогубного трикутника більш товста і еластична. Витягуємо губи і голосно «чмокаємо» повітря. Пальці при цьому не відриваємо від рота.

6. Губи щільно зімкнуті, але не стиснуті. Робимо глибокий вдих через ніс і сильно надуваємо щоки. Видихаємо повітря спочатку поступово, потім поштовхами. Під час виконання вправи губи не розмикаємо.

7. Вдихаємо через ніс і затримуємо дихання на 4-5 секунд. Подушечками пальців обох рук знову натискаємо на куточки рота і видихаємо повітря через рот так, ніби дуємо на щось.

8. Шию тримаємо прямо, голову не опускаємо. Сильно напружуємо м'язи шиї і починаємо висувати вперед нижню щелепу. Висунувши її якнайдалі, рухаємо щелепою вправо і вліво. Голову і шию під час виконання вправи тримаємо прямо, не нахиляємо.

9. Обхоплюємо долонями щоки таким чином, щоб горбки під мізинцями закривали кути рота і натискали на губи. Пальці зімкнуті і лежать на щоках. Не відриваючи поверхню долонь від щік, починаємо посміхатися якомога ширше. Губи не розмикаємо і долаємо опір.

10. Губи зімкнуті. Розташовуємо вказівні пальці обох рук на носогубних складках, від підборіддя до носа, і притискаємо їх. Після цього намагаємося якомога щільніше притиснути губи до поверхні зубів і ясен. Пальці під час виконання вправи не відриваємо від носогубних складок.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme