Facebook встановив нові правила онлайн трансляцій Live

Всесвітньо популярна соціальна мережа Facebook змінила правила прямих включень після жахливих терористичних атак у Новій Зеландії, аби її послуги не завдавали шкоди й не поширювали ненависть серед людей

Про це йдеться на сторінці Facebook Newsroom, пише Depo.ua.

"Після жахливих терористичних нападів у Новій Зеландії ми довго думали, що ще можна зробити, щоб наші послуги не завдавали шкоди та не поширювали ненависть. Як прямий результат, починаючи з сьогоднішнього дня, люди, які порушили певні правила на Facebook - включаючи нашу політику щодо небезпечних організацій та окремих осіб - будуть обмежені у використанні Facebook Live", - зазначають у прес-службі Facebook.

Крім того, соцмережа запланувала дослідження, як уникнути випадків, коли люди модифікують відео, щоб уникнути його виявлення і переписати пізніше. Компанія інвестує 7,5 млн доларів у дослідження з удосконалення технології аналізу зображень і відео.

Раніше контент, розміщений із порушенням стандартів соцмережі, компанія видаляла. Якщо порушення щодо змісту тривали, Facebook-акаунти блокували на певний час.

Тепер правила стають суворішим саме для живих трансляцій.

Той, хто порушує "найсерйозніші правила" Facebook, буде обмежений у використанні Live протягом певних періодів часу – наприклад, 30 днів – починаючи з першого порушення. Наприклад, того, хто поділився посиланням на заяву терористичної групи без контексту, буде негайно заблоковано від використання Live протягом певного періоду часу.

"Ми плануємо поширити ці обмеження на інші сфери протягом найближчих тижнів, починаючи з попередження того, щоб ці ж люди створювали оголошення на Facebook", – зазначає компанія.

"Ми визнаємо напруженість між людьми, які віддають перевагу необмеженому доступу до наших послуг, та обмеженням, необхідним для безпеки людей у Facebook. Наша мета – мінімізація ризику зловживань у режимі Live, що дозволяє людям користуватися живими стрімами в позитивний спосіб", – наголосила компанія.

Раніше повідомлялося, що Цукерберг відмовився розділяти Facebook, Instagram і WhatsApp на незалежні компанії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна