Євробачення-2016: Як Джамала перемогла у фіналі

Українська співачка Джамала змінила постановку номеру для виступу у фіналі нацвідбору "Євробачення-2016"
Depo.Життя
22 лютого 2016 08:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Для фінального виступу Джамала обрала іншу сукню, а постановка її номер зазнала знаних змін завдяки режисеру СТБ, який відповідав за усі номери учасників на нацвідборі.

Меладзе розкритикував сукню та постановку номеру, заявивши, що Джамалі для участі на "Євробаченні-2016" у разі перемоги у нацвідборі, знадобиться нова команда, яка створить співачці гідний образ.

"Пісня - це одна історія, постановка - інша, а ваш зовнішній вигляд і сукня - третя. "Євробачення" можна виграти тільки з командою. Ця сукня могла б бути на якийсь бек-вокалістці, але з огляду на ваш образ, це занадто просто. З цим зовнішнім виглядом ми "Євробачення" виграти не зможемо ", - заявив Меладзе.

Ця заява обурила Руслану, яка у свою чергу заявила, що головне у виступі Джамали - це пісня і неважливо, у що вона одягнена.

А ось Андрія Данилка не влаштувала назва пісні "1944". Він заявив, що не треба було зациклюватися на назві "1944" (пісня присвячена депортації кримських татар) - тоді б вона була зрозуміла ширшій аудиторії. 

Нагадаємо, Джамала отримала беззаперечну перемогу у фіналі нацвідбору "Євробачення-2016"

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя