Євген Кисельов поскаржився Порошенкові, що ФСБ порушила проти нього справу за підтримку Савченко

Журналіст Євген Кисельов написав відкритого листа президенту України Петрові Порошенку

 Лист було опубліковано виданням "Новое время", передає depo.ua.

"Йдеться про долю російських опозиціонерів, які перебувають на вістрі боротьби з режимом Путіна, багато з яких розглядають Україну як країну можливого політичного притулку і не підозрюють при цьому, які складнощі їх можуть очікувати", - пише Кисельов у відкритому листі.

 Кисельов розповів про те, що проти нього було порушено кримінальну справу в ФСБ через висловлювання на підтримку надії Савченко.

"Мене звинувачують чи то в екстремістській, то чи в терористичній діяльності. Всі подробиці справи мені поки невідомі, але вже був - демонстративно жорстко - влаштований обшук у квартирі моєї 88-річної тещі, літньої, шанованої жінки. ФСБ вже веде жорсткий психологічний пресинг щодо моїх родичів", - пише він.

Також у відкритому листі він розповів про негативне ставлення до "путінського режиму".

"Уже є випадки, коли людей притягують до кримінальної відповідальності лише за коментар у Фейсбуці або навіть простий перепост який-небудь критичної замітки", - запевняє журналіст.

Кисельов зазначив, що побоюється за своє життя.

"Я все-таки живу і працюю в Києві, у відносній безпеці. Хоча чудово розумію: не можна виключати можливість, що агенти російських спецслужб спробують викрасти мене прямо тут, серед білого дня, як колись - за Януковича - викрали російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва, і таємно перевезли через кордон у Росію, а потім заявили, ніби він сам повернувся в Москву і зробив явку з повинною.
До речі, відразу хочу всіх попередити: на Росії я давно не буваю і не збираюся туди приїжджати, поки там не настануть зміни, в тому числі щоб закрити нісенітну справу проти мене. Тому якщо раптом виявиться, що я якимось чином опинився на Росії, у чомусь добровільно зізнаюся, за щось каюсь і так далі - знайте: це чекістське інсценування, в якому я беру участь мимоволі", - повідомив Кисельов.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя<