Євген Кисельов поскаржився Порошенкові, що ФСБ порушила проти нього справу за підтримку Савченко

Журналіст Євген Кисельов написав відкритого листа президенту України Петрові Порошенку
Depo.Життя
10 червня 2016 20:27
ФОТО: depo.ua

 Лист було опубліковано виданням "Новое время", передає depo.ua.

"Йдеться про долю російських опозиціонерів, які перебувають на вістрі боротьби з режимом Путіна, багато з яких розглядають Україну як країну можливого політичного притулку і не підозрюють при цьому, які складнощі їх можуть очікувати", - пише Кисельов у відкритому листі.

 Кисельов розповів про те, що проти нього було порушено кримінальну справу в ФСБ через висловлювання на підтримку надії Савченко.

"Мене звинувачують чи то в екстремістській, то чи в терористичній діяльності. Всі подробиці справи мені поки невідомі, але вже був - демонстративно жорстко - влаштований обшук у квартирі моєї 88-річної тещі, літньої, шанованої жінки. ФСБ вже веде жорсткий психологічний пресинг щодо моїх родичів", - пише він.

Також у відкритому листі він розповів про негативне ставлення до "путінського режиму".

"Уже є випадки, коли людей притягують до кримінальної відповідальності лише за коментар у Фейсбуці або навіть простий перепост який-небудь критичної замітки", - запевняє журналіст.

Кисельов зазначив, що побоюється за своє життя.

"Я все-таки живу і працюю в Києві, у відносній безпеці. Хоча чудово розумію: не можна виключати можливість, що агенти російських спецслужб спробують викрасти мене прямо тут, серед білого дня, як колись - за Януковича - викрали російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва, і таємно перевезли через кордон у Росію, а потім заявили, ніби він сам повернувся в Москву і зробив явку з повинною.
До речі, відразу хочу всіх попередити: на Росії я давно не буваю і не збираюся туди приїжджати, поки там не настануть зміни, в тому числі щоб закрити нісенітну справу проти мене. Тому якщо раптом виявиться, що я якимось чином опинився на Росії, у чомусь добровільно зізнаюся, за щось каюсь і так далі - знайте: це чекістське інсценування, в якому я беру участь мимоволі", - повідомив Кисельов.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя<