ЄС виділить 20 млн євро постраждалим від конфлікту на Донбасі

Європейська комісія виділяє новий гуманітарний пакет допомоги на суму 20 млн євро, щоб допомогти людям, постраждалим від конфлікту на сході України
Depo.Життя
16 березня 2016 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайт Єврокомісії, передає depo.ua.

"ЄС продовжує підтримку українського народу. Україна повинна залишатися в нашому порядку денному. Сьогодні ми оголошуємо новий пакет підтримки, щоб допомогти людям, постраждалим від конфлікту в Східній Україні. Підтримка буде стимулювати наші поточні проекти з надання допомоги для найбільш уразливих груп населення в підконтрольних регіонах Україні і тимчасово непідконтрольних районах", - заявив єврокомісар з питань гуманітарної допомоги Христос Стиліанідіс.

За його словами, вкрай важливо, щоб гуманітарну допомогу отримували всі люди, які постраждали в результаті конфлікту - швидко, безпечно і неупереджено.

За оцінками ЄС, допомоги потребує близько 3,1 млн осіб в Україні та сусідніх країнах. Близько 55% гуманітарної допомоги людям, які проживають на неконтрольованої Україною територією.

З новим пакетом фінансової допомоги загальний обсяг гуманітарної допомоги від ЄС досягне 63 млн євро. Разом з фінансуванням, наданими безпосередньо державами-членами ЄС, в цілому для постраждалих від конфлікту в Україні вже направлено понад 146 млн євро допомоги.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо, що Швеція збільшує гумдопомогу для України на 3,3 млн євро.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя