Екс-модель Victoria’s Secret пожалілася, що її заставляли худнути

Американська модель "янгол" Ерін Хізертон розповіла, що на неї чинили тиск щодо її фігури
Depo.Життя
7 квітня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua
Екс-модель Victoria’s Secret пожалілася, що її заставляли худнути
Екс-модель Victoria’s Secret пожалілася, що її заставляли худнути

Дівчина брала участь в показах Victoria's Secret з 2008 по 2013-й рік, і навіть була володаркою заповітних крил. Але працювати в команді "крилатого" бренду, як виявилося, не так-то просто. Через три роки після відходу з Victoria's Secret топ-модель розповіла, на які жертви їй довелося йти заради співпраці з фешн-гігантом, повідомляє depo.ua з посиланням на Cosmopolitan.

"Перед двома останніми шоу мені говорили про необхідність скинути вагу" - розповідає Ерін.

Модель зазначає, що перед останнім своїм показом тренувалася двічі на день, але навіть таке навантаження не допомогла їй домогтися потрібного результату.

"Мене дуже турбував той факт, що всі мої зусилля були марні, як ніби саме тіло опиралося всьому. Дійшло до того, що одного вечора я прийшла додому з тренування, дивилася на їжу і переконувала себе до неї не торкатися", - каже модель.

Про свій вихід із відомого бренду Ерін розповідає неохоче.

"Я усвідомила, що не хочу жити в світі, де потрібно виставляти напоказ своє тіло, переконуючи жінок, що добитися всього цього так просто і кожен здатний на це", - повідомила вона.

Крім того, нещодавно в своєму Інстаграмі Хізертон опублікувала знімок в футболці з написом "Натхненна невдачею".

У коментарях Ерін звернулася до всіх жінок.

"Я більше не збираюся ховатися за штучно покращеною версією себе. Більше ніяких страхів і невпевненості. Я перенаправлю свою енергію і стану каталізатором змін і допоможу жінкам самовдосконалюватися разом зі мною", - сказала Ерін.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя