Екс-бранець Кремля Кольченко шукає роботу

Колишній в'язень Кремля Олександр Кольченко, який 7 вересня 2019 року повернувся в Україну з російського полону, повідомив, що шукає роботу

Екс-бранець Кремля Кольченко шукає робот…
Фото: Facebook Олександра Кольченка

Про це він написав у Facebook, пише Depo.ua.

Кольченко розповів, що чотири місяці тому влаштувався на роботу столяром, через що не мав змоги малювати, оскільки був виснажений через важку працю.

"Я не цураюся фізичної праці, але мені здається, що на цій роботі в мене нема жодних перспектив для розвитку. І коли нещодавно я поділився з другом своїми міркуваннями, він мені відповів: " Не здається", – розповів він.

Колишній бранець Кремля зауважив, що йому вдалося опанувати функціонал Adobe Illustrator, також він малює у "флеті" та постійно вчиться новому. Тому він звернувся до друзів та знайомих з проханням допомогти у пошуку роботи.

"Тож, звертаюсь до вас – друзі/подруги, товариші/товаришки – якщо в когось з вас є якісь постійно/проектні/тимчасові варіанти з в цій сфері, дайте мені знати, будь ласка!" – закликав він.

Кольченко також оприлюднив сайт, де можна переглянути його роботи, й поділився втішною новиною, що він вже продав четвертий малюнок.

Facebook Олександра Кольченка

Що відомо про Олександра Кольченка

Кольченко народився у 1989 році в Сімферополі. З початку 2014 року був учасником проукраїнських мітингів у Криму. 

16 травня 2014 року в Сімферополі Кольченка затримали. Йому висунули звинувачення в участі в диверсійно-терористичній групі "Правого сектора". Тоді йому було всього 24 роки. Окупанти звинуватили його у нібито підпалі офісу партії "Єдина Росія" у Сімферополі (колишній офіс "Партії Регіонів") у квітні. У матеріалах справи йшлося, що він "спостерігав за прилеглою до офісу вулицею, поки "інші фігуранти справи" здійснювали підпал". Під час засідання суду він заявив, що дійсно спостерігав за вулицею, але не розцінює це як теракт. 

Відомо, що справу Кольченка ФСБ Росії пов'язала зі справою ще одного бранця Кремля – Олега Сенцова. Її правозахисники прозвали "справою про кримських терористів".

У березні 2015 року на Росії засудили Кольченка до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за "участь у терористичному співтоваристві" і за "терористичний акт, вчинений організованою групою" (за ч. 2 ст. 205.4 і по п. "А" ч. 2 ст. 205 КК РФ). Він відбував покарання окупантів у колонії Копейська Челябінської області.

7 вересня 2019 року під час обміну полоненими він повернувся додому. Кольченко провів в політичному ув’язненні 5 років.

Нагадаємо, 10 серпня 2020 року Кольченка затримали під час мітингу під посольством Білорусі. Йому присудили громадські роботи.

11 вересня екс-політв’язень Кольченко поскаржився до суду на присуджені йому виправні роботи. Згодом суд постановив скасувати екс-бранцю Кремля громадські роботи.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme