Дворічна дівчинка з Луганська бореться за життя і потребує допомоги

Разинкиній Валерії, яка народилася в Луганську, наразі два роки, і дівчинка вже пережила операцію на головному мозку. Зараз її життю загрожує нова страшна небезпека
Depo.Життя
12 липня 2016 11:06
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua із посилання на слова мами дівчинки, Валерія народилася, коли почалася війна, на місяць раніше термін. Через важку родової діяльності відразу після народження потрапила в реанімацію і перебувала близько місяця між життям і смертю.

Дворічна дівчинка з Луганська бореться за життя і потребує допомоги - фото 1

За два роки життя пережила дуже важку операцію на головному мозку (шунтуватися гідроцефалія), і операцію з видалення пахової грижі. На дівчинку весь час обрушувалися страшні хвороби і діагнози.

"Незважаючи на це, наша дівчинка дуже життєрадісна, сильна і відважна! Нескінченні реабілітації, масажі, заняття з фахівцями давали короткочасні результати і ми дивувалися, коли ж наше малятко наздожене однолітків ... Час минав і ми стали помічати, що наша дівчинка навпаки втрачає раніше набуті навички і виглядає не як звичайні дітки! З огляду на те, що наша медицина дуже багато плутала, ставила невірні діагнози, ще більше збивала нас з пантелику, через два роки, ми знайшли як виявилося "корінь зла", діагноз, який буквально пару тижнів тому прийшов в нашу сім'ю і обрушився як грім серед ясного неба, -МУКОПОЛІСАХАРІДОЗ- МПС-1, синдром Гурлера", - розповідає мама Валерії Тамара Разинкина. 

Це важке генетичне захворювання, в результаті якого організм не виробляє особливий фермент, який розщеплює токсини, що веде до глибокої інвалідності і смерті. Втім, для дітей з таким захворюванням є шанси врятуватися завдяки трасплантації кісткового мозку.

Дворічна дівчинка з Луганська бореться за життя і потребує допомоги - фото 2

Дворічна дівчинка з Луганська бореться за життя і потребує допомоги - фото 3

Дворічна дівчинка з Луганська бореться за життя і потребує допомоги - фото 4

"Таку операцію нам готові зробити в Санкт-Петербурзі, і є шанс, що наша дочка стане нормальною дитиною, яка буде розвиватися і жити як всі звичайні діти, і поки їй не виповнилося більше ніж 2,5 року ми це можемо зробити. Сума, яку нам озвучили за операцію величезна, - близько 200 тисяч доларів, але ми дуже хочемо, щоб наше малятко вижило, ми віримо в те, що переможемо цю страшну хворобу і вона буде щасливою дівчинкою. Своїми силами нам вдалося зібрати частину суми, але цього дуже мало, щоб Клініка нас прийняла. Ми просимо допомоги у вас, дорогі друзі! Допоможіть зібрати кошти для донора і наступні реабілітації, тоді у нашій Валерії є шанс жити!" - звертається із проханням Разинкина. 

Допомогти можна за такими реквізитами: 

Карта Приватбанк: 4149 4978 3504 7665
Мама: Разинкина Тамара (тел. +380999149080) 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя