Дворічна дівчинка з Луганська бореться за життя і потребує допомоги

Разинкиній Валерії, яка народилася в Луганську, наразі два роки, і дівчинка вже пережила операцію на головному мозку. Зараз її життю загрожує нова страшна небезпека

Як повідомляє depo.ua із посилання на слова мами дівчинки, Валерія народилася, коли почалася війна, на місяць раніше термін. Через важку родової діяльності відразу після народження потрапила в реанімацію і перебувала близько місяця між життям і смертю.

Дворічна дівчинка з Луганська бореться за життя і потребує допомоги - фото 1

За два роки життя пережила дуже важку операцію на головному мозку (шунтуватися гідроцефалія), і операцію з видалення пахової грижі. На дівчинку весь час обрушувалися страшні хвороби і діагнози.

"Незважаючи на це, наша дівчинка дуже життєрадісна, сильна і відважна! Нескінченні реабілітації, масажі, заняття з фахівцями давали короткочасні результати і ми дивувалися, коли ж наше малятко наздожене однолітків ... Час минав і ми стали помічати, що наша дівчинка навпаки втрачає раніше набуті навички і виглядає не як звичайні дітки! З огляду на те, що наша медицина дуже багато плутала, ставила невірні діагнози, ще більше збивала нас з пантелику, через два роки, ми знайшли як виявилося "корінь зла", діагноз, який буквально пару тижнів тому прийшов в нашу сім'ю і обрушився як грім серед ясного неба, -МУКОПОЛІСАХАРІДОЗ- МПС-1, синдром Гурлера", - розповідає мама Валерії Тамара Разинкина. 

Це важке генетичне захворювання, в результаті якого організм не виробляє особливий фермент, який розщеплює токсини, що веде до глибокої інвалідності і смерті. Втім, для дітей з таким захворюванням є шанси врятуватися завдяки трасплантації кісткового мозку.

Дворічна дівчинка з Луганська бореться за життя і потребує допомоги - фото 2

Дворічна дівчинка з Луганська бореться за життя і потребує допомоги - фото 3

Дворічна дівчинка з Луганська бореться за життя і потребує допомоги - фото 4

"Таку операцію нам готові зробити в Санкт-Петербурзі, і є шанс, що наша дочка стане нормальною дитиною, яка буде розвиватися і жити як всі звичайні діти, і поки їй не виповнилося більше ніж 2,5 року ми це можемо зробити. Сума, яку нам озвучили за операцію величезна, - близько 200 тисяч доларів, але ми дуже хочемо, щоб наше малятко вижило, ми віримо в те, що переможемо цю страшну хворобу і вона буде щасливою дівчинкою. Своїми силами нам вдалося зібрати частину суми, але цього дуже мало, щоб Клініка нас прийняла. Ми просимо допомоги у вас, дорогі друзі! Допоможіть зібрати кошти для донора і наступні реабілітації, тоді у нашій Валерії є шанс жити!" - звертається із проханням Разинкина. 

Допомогти можна за такими реквізитами: 

Карта Приватбанк: 4149 4978 3504 7665
Мама: Разинкина Тамара (тел. +380999149080) 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя