Два печива, півсклянки чаю, банка згущеного молока: у Луганську виплатили зарплату

В окупованому бойовиками Луганську співробітники будівельного коледжу отримали «зарплату» за чотири місяці – продуктовий набір

Два печива, півсклянки чаю, банка згущен…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на спільнотe «Типичный Луганск».

«У Луганському будівельному коледжі видали зарплату за 4 місяці. Розраховано на одну людину на 25 днів», - йдеться у підписі до фотографії, опублікованій в спільноті.

Судячи зі знімка, то співробітник коледжу має прожити на дві склянки крупи, дві яловичих консерви, одну рибну, банку згущеного молока, пакет борошна, склянку цукру, півсклянки чаю і два печива.

«Те що мали видавати просто як гуманітарну допомогу, видають за рахунок зарплати... красені блін!» - написав один з користувачів в коментарі під фотографією.

В іншій публікації дається коротке зведення про стан цін на даний момент в Луганську. Так, у селищі Ювілейний міста Луганська один літр соняшникової олії коштує 30 грн., 1 кг цукру - 20 грн, 1 кг сала - 100 грн., 1 кг м'яса - 100 - 120 грн.

На Центральному ринку Луганська 1 кг цукру - 13-14 грн., 1 кг м'яса - 70 грн., 1 кг сала - 85-120 грн, один літр соняшникової олії - 21-25 грн. За 15 грн. можна купити один десяток яєць, 1 кг курячого м'яса - за 40 грн., картопля - від 7 грн.

«За відомостями від місцевих мешканців, молоко на ринках пропало. Поодинокі торговці возять молоко зі Станиці Луганської, сплачуючи хабара на блок-постах. Основна маса товарів ввозиться у Луганськ з підприємств Донецька через Красний Луч», - пишуть у спільноті.

Крім того, зі слів торговців, представники так званої «ЛНР» обійшли ринки і заявили, що з 1 лютого вводиться податок 600 грн. з торгового місця, причому хочуть стягнути його заднім числом і за грудень, і січень.

Введення нових податків пов'язане з рішенням «уряду ЛНР» кваліфікувати завезення продукції з інших областей України, так само як і з Російської Федерації як зовнішню торгівлю.

Саме через це, як пишуть у спільноті, піднялися ціни. Водночас попит впав, а у населення не вистачає коштів навіть на найнеобхідніше.

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme